Willmark otvoril pobočku v Rakúsku

  • 19.03.2012

Pôsobíme už v 4 krajinách - v Rakúsku, Maďarsku, Čechách aj v SR ponúkame tlač európskej kvality!

Od januára 2012 pôsobí Willmark už aj v Rakúsku, čím potvrdzujeme našu ambíciu neustále rásť a byť relevantnou veľkoformátovou tlačiarňou s medzinárodnou pôsobnosťou. Za obdobie kratšie ako 12 mesiacov ide o otvorenie ďalšej našej zahraničnej pobočky, keďže českú pobočku Willmark Czechia sme otvárali len pred necelým rokom.

Willmark GmbH so sídlom vo Viedni je tak po Budapešti a Prahe už treťou zahraničnou prevádzkou našej spoločnosti. Úplne prvou zahraničnou pobočkou je Willmark Hungary Kft. so sídlom v Budapešti otvorená ešte v roku 2005. Na všetkých štyroch trhoch presadzujeme naše tri základné hodnoty: kvalitnú produkciu, expresnú rýchlosť tlače a výborné ceny.

Otvorením štvrtej pobočky sa napĺňajú ambície Willmarku neustále rásť a byť významným hráčom v oblasti veľkoplošnej tlače v celom stredoeurópskom regióne. Vďaka štyrom pobočkám v štyroch krajinách, veľkej výrobnej kapacite, značkovému strojovému parku, kvalitným vstupným materiálom, dlhoročným skúsenostiam a komplexnej ponuke tlačových produktov sme schopní realizovať akékoľvek projekty – od malých regionálnych zákaziek až veľké medzinárodné kampane.

 

Kontakty na rakúsku aj ostatné pobočky Willmarku nájdete v sekcii Kontakty.  

Všetky informácie o spoločnosti Willmark GmbH nájdete na www.willmark.at
  • autor:
  • red.
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník