MOLD-MASTERS EUROPA

Hamerská 698, 756 54 Zubří, Česká republika    Zobraziť na mape

telefón:+420 571 619 017

  • Marie Krčmářová, Aftermarket Servis , +420 571 619 017
  • Ing. Peter Virba, Sales, +420 724 762 151
  • Alan Jursa, Servis, +420 725 815 340

Popis firmy

Mold-Masters je globálny líder na trhu v oblasti plastikárskeho priemyslu. Vyvíjame, vyrábame, distribuujeme, predávame ponúkame služby pre vyspelé a zákaznícky špecifické zariadenia horúcich systémov na spracovanie plastov.

Naše horúce kanály, regulátory teplôt, prídavné vstrekovacie jednotky ako i co-vstrekovacie systémy sú používané zákazníkmi vo všetkých odvetviach - od malých, lokálnych výrobcov, až po veľké, globálne OEM - výrobcov najznámejších značiek.

V priebehu našej viac než 50-ročnej histórie firmy sme vybudovali našu reputáciu na tom, že vďaka nášmu širokému spektru inovačných technológií prinášame najlepší výkon. Optimalizujeme výrobu, aby sme zlepšili kvalitu dielov, znížili náklady na diel a tým zvýšili produktivitu.

Sortiment/ Služby

Horúce vtoky Mold-Masters radu Master-Series - miera výkonu a spoľahlivosti.
Systémy Mold-Masters radu Summit s horúcimi vtoky - posun na novú úroveň výkonu.
Riešenie Mold-Masters Fusion Series G2 s horúcimi vtoky pre vstrekovanie stredne veľkých a veľkých dielov. Nainštalujte, pripojte a je hotovo.
Mold-Masters Dura Plus - riešenie s horúcimi vtoky pre vstrekovanie v oblasti automobilových svetiel - najlepšia voľba pre svetlomety.
Systémy Mold-Masters ThinPAK-Series pre horúce vtoky - navrhnuté špeciálne pre tenkostenné obaly a vysokotlakové aplikácie.
Mold-Masters E-Multi - pomocná vstrekovacia jednotka - E-Multi ľahko a s ušetrením nákladov doplní váš súčasný vstrekovací systém o druhé, tretie alebo štvrté vstrekovanie. K dispozícii je aj pre presné aplikácie lisovanie LSR.
Regulátory teploty Mold-Masters radu TempMaster - optimalizujte výkon každého systému horúcich kanálov pomocou regulátorov teploty Mold-Masters.
Technológia vstrekovania Mold-Masters - Co-Injektion.

Súbory na stiahnutie

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (7)

Publikováné články (5)

Publikované aktuality (4)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník