Kariéra - Technológ spracovania plastov

Technológ spracovania plastov má na starosti koordináciu a zabezpečovanie technologickej prípravy výroby, spracovávanie koncepcie výroby a metódy riadenia kvality vo výrobe výrobkov z plastov a gumy, aplikácia vedeckých poznatkov a teórie vo výrobe výrobkov z plastov a gumy.

strana 1 z 1
    • Prevádzkový technológ- BENEŠ a LÁT a.s.

      Prevádzkový technológ- BENEŠ a LÁT a.s.

      • 14.08.2019
      • ID: 201910500

      Pro pobočku ve Slané u Semil, kde se specializujeme na vysokotlaké lití zinku, do našeho přátelského kolektivu s rodinnou atmosférou, hledáme právě VÁS.

      Vaší pracovní náplní bude:
      Zavedení nových projektů do výroby a péče o projekty stávající Tvorba technologických postupů
      Optimalizace výrobních procesů Podklady pro výrobní dokumentaci Práce ve dvousměnném provozu

      Od Vás očekáváme:
      SŠ nebo SOU technického zaměření
      Znalost strojírenské výkresové dokumentace Práci v týmu a chuť učit se novým věcem

      My nabízíme: Prostor pro seberealizaci ve společnosti s rodinnou firemní kulturou Bohatý zaškolovací systém s možností profesního růstu Odpovídající finanční hodnocení Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
      Adresa: Slaná
      Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
      Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
      Benefity:

      • Bonusy/prémie,
      • Sleva na firemní výrobky/služby,
      • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
      • Dovolená 5 týdnů,
      • Firemní rekreační zařízení,
      • Vzdělávací,
      • školení,
      • Závodní stravování,
      • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům,
      • Firemní akce

      Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
      Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
      Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
      Pozice je vhodná i pro absolventy.

      Viac informácií »

    • Technológ lisovania plastov - KPŽ Automotive a.s.

      Technológ lisovania plastov - KPŽ Automotive a.s.

      • 13.08.2019
      • ID: 201910496

      Náplň práce:
      Přezkum technických a technologických specifikací
      Zpracování vstřikovacích požadavků a výrobu dílců pro automotive
      Tvorba cenových nabídek za oddělení lisování
      Tvorba výrobní dokumentace a technologických postupů
      Provádění rozjezd nové výroby a stanovuje parametry pro optimalizaci výrobního procesu
      Zápisy MDS a tvoří TPV

      Co vyžadujeme:
      Praxi v oboru vstřikování plastů
      Orientace v technické dokumentaci
      Logické myšlení
      Kreativnost, samostatnost
      Pečlivost
      SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
      Manuální zručnost

      Více informací »

    • Technológ lisovania - Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

      Technológ lisovania - Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

      • 02.07.2019
      • ID: 201910306

      Pečlivost

      Místo pracoviště: Tyršova 707, Žirovnice

      Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

      Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat

      Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou