PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Novinky v sortimente Chem-Trend a SETRAL pre plastikárske prevádzky

21.08.2017 | Firma SETRAL vyrába špeciálne mazivá a prostriedky pre údržbu vstrekovacích a lisovacích strojov, výrobu a údržbu lisovacích nástrojov a foriem.

Aj vy potrebujete presné bezdotykové meranie pohybu a rýchlosti pre vašu výťažnosť a efektivitu?

17.08.2017 | Nové bezdotykové meracie zariadenie ASTECH VLM 502 na meranie rýchlosti a dĺžky, aby vyhovovalo aplikáciám s obmedzenými požiadavkami na priestor.

BUBL Bag pre ochranu baleného tovaru

14.08.2017 | BUBL Bag je nafúknutý plastový sáčok, ktoré pevne fixuje obsah balíkov.

Výroba automobilov v prvom polroku v Českej republike stúpla o 5,1 % na rekordných 756 468 kusov

11.08.2017 | V prvom polroku sa v Česku vyrobilo rekordných 756 468 kusov automobilov, čo je medziročne o 5,1 % viac. Podiel značky ŠKODA predstavuje 60,8 %, HYUNDAI 24,9 % a výrobca TPCA 14,3 %.

Možnosti získania grantu v Slovenskej republike

09.08.2017 | Prehľad noviniek - august 2017.

Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Obsah PAH v predmetoch a v hračkách

03.07.2017 | Na webovej stránke ECHA je nová výzva na predkladanie pripomienok a dôkazov týkajúce sa obsahu PAH uvedeného v položke 50 prílohy XVII nariadenia REAC ...

Nová vydaná změna nařízení č. 10/2011 (nařízení PIM) o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami

31.05.2017 | Nařízení Komise č. (EU)2017/752 mění a opravuje nařízení PIM o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami:

Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

Newsletter
CAPTCHA Image

Ponúknite alebo nájdite si prácu v oblasti spracovania plastov. Aktuálna a kompletná ponuka práce.

Trh práce

Pre zaregistrovaných užívateľov pridanie (2ks) ZDARMA.

Ponúkam prácu | 844 inzerátov

Prehľad pracovných ponúk v plastikárskom priemysle.

Hľadám prácu | 15 inzerátov

Uchádzači o zamestnanie v plastikárskom priemysle.

Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Ponúkam prácu |

Prodej antistatických zařízení firmy Simco ION a výrobků na stlačený vzduch firmy VORTEC v České republice

17.8.2017
ID: 20177736

Hledáme do svého týmu kolegu pro prodej antistatických zařízení firmy Simco ION a výrobků na stlačený vzduch v České republice.

Pracoviště je v Býšti (okres Pardubice).

Více informací na tel.: +420 603 471 086

LONTECH – surface treatment, s.r.o.

CZ-53322 Býšť 34

Tel.: +420 466 989 560

Tel.: +420 603 471 086

E-mail: lontech@lontech.cz

www.lontech.cz

Sales Manager on Czech, Slovak markets

3.8.2017
ID: 20177695

Global Plastics Distributor Company is looking for Sales Manager (S) - commodities & engineering plastics -  on Czech and Slovak markets.

Technical background, good English, age between 30-40 will be appreciated.

Role &  responsibility:  to take care of existing customers & acquire new clients.

Position requires frequent travelling (company car) & capability to provide tech. support at customer site (plastics processing trials).

Strongly motivated candidates are very much welcome!

Please send your CV to news@plasticportal.eu

Konštruktér - prípravár výroby, RAVAFOL s.r.o., Banská Štiavnica

3.8.2017
ID: 20177696

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie technickej, výkresovej dokumentácie v PC
- hľadanie technických riešení v súlade s požiadavkami klienta
- príprava výkresovej dokumentácie výroby
- aktívna komunikácia s výrobou a výrobným manažmentom

Zamestnanecké výhody, benefity

- výkonu zodpovedajúcu nadštandardnú mzdu, koncoročné odmeny
- zaujímavú prácu s možnosťou profesionálneho a finančného rastu
- po zapracovaní, firemné auto, telefón, notebook, atď.
- využívanie firemných benefitov ako free kuchyňa, káva, či nealko

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopismi prosíme zasielať písomne na nižšie uvedenú adresu alebo e-mailom. Vyjadrenie o výsledku výberového konania bude odoslané každému

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Nie je podstatná škola, hľadáme schopných a šikovných
Jazykové znalosti
Jazyk, len výhoda
Počítačové znalosti - používateľ
AutoCAD
Corel Draw, alebo iné pre spracovanie vektor dokumentácie
Internet
Microsoft Excel
Microsoft Word

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Stručná charakteristika spoločnosti
Výrobca svetelnej a nesvetelnej reklamy

Počet zamestnancov
50 zamestnancov

Adresa spoločnosti
RAVAFOL s.r.o.
Antolská 31, 969 01 Banská Štiavnica
www.ravafol.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Rastislav Valach
Tel.: 0910 37 66 55
E-mail: valach@ravafol.sk

Programátor PLC, ATU Slovakia, spol. s r. o.

31.7.2017
ID: 20177680

Viac informácií »

Zdroj: profesia.sk

Manažér kvality skúšobného laboratória Plastcom, spol. s r.o. Nitra

25.7.2017
ID: 20177657

Zdroj:profesia.sk

Nastavovač vstrekolisov OSMOS s.r.o. Bytča

15.7.2017
ID: 20177571

Technik kvality merania na 3D prístroji VÚSAPL, a.s Nitra

28.6.2017
ID: 20177615

Vedoucí technik seřizovač

22.6.2017
ID: 20177603

Jako důležitá součást oddělení výroby povedete
tým 12 podřízených techniků
Budete se podílet na implementaci SMED
Budete organizovat plnění úkolů a cílů (zjm. OEE)

Kontakt: Petra Dvořáčková, e-mail: p.dvorackova@letoplast.cz, telefón: 00420 608 413 554

Procesný inžinier Junior a Senior

12.6.2017
ID: 20177557

Pre nášho klienta pôsobiaceho v automotive oblasti - výroba plastových komponentov, hľadáme kandidátov so znalosťou procesu vstrekovania plastov alebo ich povrchovej úpravy s anglickým alebo nemeckým jazykom.Miesto výkonu práce: okres Topoľčany, TPP

Kontakt: Lenka Holienčinová, e-mail: lenka.holiencinova@balanced-hr.com, telefón: +421 948 948 151

Zmenový majster -technik vstrekovania plastov CRW Slovakia, s.r.o.

6.6.2017
ID: 20177537

Specialista na zákaznické služby, Ter Hell Plastics, místo výkonu práce Brno

16.5.2017
ID: 20177465

Customer Service Specialist with Czech / Slovak

Tasks:

  • Phone contact with customer (support and advice)
  • Price offers and negotiations
  • Active promotion of company product portfolio and participation in launching new products into the  market
  • Building, maintaining and developing positive business relationships with customers
  • Conducting continuous market research, planning, active acquisition of information about potential customers and their needs
  • Monitoring sales process, delivery deadlines as well as payments
  • Cooperation with Supply Chain department
  • Keeping records of cooperation with customer in ERP programme
  • Supporting work of CZ & SK Sales managers
  • Achieving designated business goals
  • Participation in key customers visits
  • Caring for professional image of the company
  • Translations
  • Providing events management support
  • Providing administrative support for Sales Office in Brno

 Requirements:

  • Higher education
  • Minimum one year of professional experience in the field of customer service in production /distributon company
  • Very good command of English
  • Very good command of Czech / Slovakian
  • Professional attitude
  • Self-reliance, diligence, efficiency, goal driven personality
  • Excellent ability to organize own work
  • Excellent interpersonal and communication skills as well as personal culture
  • Practical skills in aspect of using ERP programmes at work
  • Ability to learn quickly, analytical thinking

Why join TER Plastics

  • Interesting and challenging work in international environment
  • Stable conditions of employment
  • Competitive salary
  • Opportunity for professional development

If you are interested in working with TER Plastics, please send us you resume to: recruitment@terplastics.com.

Obchodní zástupce Rumunsko

4.5.2017
ID: 20177437

obchodni zastupce Rumunsko

Kontakt: Pawel Gornik, e-mail: gornikpawel1@gmail.com, telefón: +48 603 429 603

Zriaďovač vstrekolisov, KNP s.r.o., Voderady

2.5.2017
ID: 20177428

Obchodní zástupce ROCKY MOUNTAIN COMMODITIES s.r.o.

30.4.2017
ID: 20177426

We are looking for outdoor sales candidate with a knowledge in polymers, a candidate with graduation from chemical college will be preferable but is not mandatory.

Requirements: 1 - 2 years experience in outdoor sales, self independent well organized, language skill (English, CZ & Polish).

We offer: Basic salary + bounce on sales, mobility, laptop, possibility on working from home (home office), and other benefits depends on the candidate experience and profile.

More info about the company on www.rockymount.cz send your CV to info@rockymount.cz

Kontakt: Abdalla Abdalla, e-mail: aabdalla@rockymount.cz, telefón: +420 723 148 399

Servisní technik pro Slovensko, Piovan Central Europe GmbH

25.4.2017
ID: 20177408

Česká pobočka společnosti PIOVAN, předního světového výrobce periférních strojních zařízení pro plastikářský průmysl s více než 50-ti letou tradicí, hledá do svého týmu z důvodu rozvoje aktivit nového spolupracovníka na pozici: Servisní technik.

Servisní technik pro Čechy, Piovan Central Europe GmbH

25.4.2017
ID: 20177409

Víc informací »

Zdroj: jobs.cz

1 2 3 4 5 6 7 ... >>

Najnovšia inzercia

Predaj | Palety HDPE
21.08.2017

Predaj | DRŤ ABS
21.08.2017

Predaj | DRŤ PA
21.08.2017

Predaj | Kusy PVC
21.08.2017

Predaj | Kusy PMMA+ABS+TPE
21.08.2017

Predaj | Kusy PMMA+TPE
21.08.2017

Predaj | Kusy PMMA
21.08.2017

Predaj | Kusy PMMA+ABS
21.08.2017

Predaj | DRŤ PMMA+ABS+GF
21.08.2017

Výstavy
Plastic, Printing & Packaging, Tanzania - PPPEXPO 2017

22.08.2017 | 20. Medzinárodný veľtrh plastov, značenia, balenia.

PU China 2017

29.08.2017 | Popredná výstava pre čínsky trh v oblasti polyuretánov.

China Composites Expo 2017

06.09.2017 | Medzinárodný veľtrh a fórum pre technológie kompozitov a aplikácií.

Drinktec 2017

11.09.2017 | Medzinárodný veľtrh nápojov a technológií

VietnamPlas

13.09.2017 | Veľtrh pre plasty a gumu.

EMO Hannover 2017

18.09.2017 | Popredný svetový veľtrh obrábania kovov.

HYBRID Expo 2017

19.09.2017 | Veľtrh pre vývoj a výrobu hybridných súčiastok a ich aplikačné sektory sa koná každé 2 roky.

TUBE SOUTHEAST ASIA 2017

19.09.2017 | 11. medzinárodný veľtrh pre výrobcov rúr a potrubí pre juhovýchodnú Áziu.