PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
NATUR-PACK súťaží o Európsku podnikateľskú cenu za životné prostredie!

30.05.2016 | Dňa 23.5.2016 v skorých ranných hodinách odštartoval 29. ročník Európskej súťaže o podnikateľskú cenu za životné prostredie (European Business Awards for the Environment).

Deň otvorených dverí vo Volkswagen Slovakia

27.05.2016 | Spoločnosť Volkswagen Slovakia (VW SK) otvorí v nedeľu 29. mája svoje brány širokej verejnosti. Pre návštevníkov budú sprístupnené výrobné haly a v areáli bude pripravený bohatý program pre celé rodiny.

EXIM - TECH, s.r.o. pomohol vyriešiť problém s vírením čiastočiek prachu vo výrobe

27.05.2016 | Vďaka použitiu ionizačnej lišty Fraser sa jemný prach nevíri po okolí výrobného pracoviska a zákazník už nemusí strácať čas jeho neustálym upratovaním a zametaním.

Nexeo Solutions verejne obchodovateľnou spoločnosťou kótovanou na kapitálovom trhu NASDAQ

25.05.2016 | Nexeo Solutions sa po dokončení fúzie s WL Ross Holding Corp. stane verejne obchodovateľnou spoločnosťou kótovanou na kapitálovom trhu NASDAQ.

Priamo riadené závitovacie jednotky v priemyselnej výrobe a dopravníky odpadov pri lisovaní

23.05.2016 | Firma E - normalie servis s.r.o. má 10 rokov skúseností v produkcii závitovacích jednotiek.

Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Harmonizované normy v máji 2016

20.05.2016 | V Úradnom vestníku EÚ boli do 14.5.2016 zverejnené nasledovné názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Harmonizované normy v apríli 2016

14.04.2016 | V Úradnom vestníku EÚ boli do 8.4.2016 zverejnené nasledujúce názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Užitočné zoznamy na prípravu bezpečnostných listov

29.03.2016 | Na webovej stránke MPO sú teraz k dispozícii na stiahnutie ...

Nové normy pre manažment kvality a environmentálny manažment

16.02.2016 | Vo februári 2016 ÚNMZ vydal tieto dve dôležité technické normy, ktoré používa systém manažmentu kvality a systém environmentálneho manažérstva:

Príprava obmedzenia stabilizátorov v PVC na báze olova a jeho zlúčenín

29.01.2016 | Na webovej stránke ECHA je teraz do 15. 2. 2016 otvorená výzva na predloženie pripomienok a dôkazov k obmedzeniu stabilizátorov na báze olova a jeho z ...

Newsletter
CAPTCHA Image

Ponúknite alebo nájdite si prácu v oblasti spracovania plastov. Aktuálna a kompletná ponuka práce.

Trh práce

Pre zaregistrovaných užívateľov pridanie (2ks) ZDARMA.

Ponúkam prácu | 831 inzerátov

Prehľad pracovných ponúk v plastikárskom priemysle.

Hľadám prácu | 18 inzerátov

Uchádzači o zamestnanie v plastikárskom priemysle.

Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Ponúkam prácu |

Sústružník-brusič/nástrojár/frézar VÚSAPL, a.s , Nitra 5

18.5.2016
ID: 20165968

Viac informácií »

Zdroj: profesia.sk

Skupinár ohraňovacích lisov (Team leader) Trend Rejlek, s.r.o. , Martin

16.5.2016
ID: 20165958

Plánovač výroby FAIVELEY PLASTURGIE SLOVAKIA, s.r.o., Nitra

16.5.2016
ID: 20165959

Technolog - FORM s.r.o.

13.5.2016
ID: 20165839

TECHNOLOG

Výrobní společnost v oblasti zpracování plastů hledá do svého týmu technologa pro technologickou přípravu výroby, nářadí a přípravků.

Náplň práce - zodpovědnost za:
- návrh technologie výrobku dle požadavku zákazníka
- zpracování technologických postupů a norem spotřeby práce
- zdokonalování stávajících technologických procesů
- spolupráci při náběhu nových projektů
- spolupráci napříč spolenčností (vývoj, výroba, nákup, kvalita a pod.)

Požadujeme:
- vzdělání VŠ, nejlépe chemicko-technologického směru
- znalost AJ
- schopnost samostatné práce i práce v týmu
- aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se novým věcem

Výhodou bude:
- praxe v oboru zpracování plastů

Nabízíme:
- dlouhodobý profesní rozvoj
- motivující finanční ohodnocení
- podporu v dalším vzdělávání
- zajímavou práci v uspokojování požadavků zákazníka z oblastí zejména kolejové dopravy a automobilového průmyslu

Místo výkonu práce: výrobní závod Střelná 220, Horní Lideč
Vaše písemné nabídky s životopisem zašlete na e-mail: Ludmila.Rosnerova@form-composite.com
případně se hlaste telefonicky na čísle +420 571 447 575 nebo osobně na adrese firmy Střelná 220.

Montážnik vstrekolisov KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

13.5.2016
ID: 20165950

Hľadám prácu |

Technolog

13.5.2016
ID: 20165951

Hladam pracu na živnost popri doterajsom zamestnani ako Technolog lisovania plastov, čo aj vykonavam-prax 8rokov ,prax na lisoch od 40-2300 ton,Engel, Mitsubishi.
viem zabespečit aj viacerich kolegov na vypomoc vo vašej lisovni.bližšie info mailom: ttserviz@gmail.com

Kontakt: Tomaš Takač, e-mail: ttserviz@gmail.com, telefón: 0902039205

Autodoprava

13.5.2016
ID: 20165952

V oblasti prepravy pôsobíme na slovenskom trhu od r. 2013. Poskytujeme nákladnú autodopravu v rámci SR a EU, paletových a kusových zásielok od 1kg, ako pravidelnú prepravu a prepravu “just in time”. Vašu zásielku bezpečne dopravíme na miesto určenia bez toho, aby ste sa sami museli o čokoľvek starať. Sme flexibilní a dokážeme sa kedykoľvek prispôsobiť Vašim požiadavkám. Jazdíme: Mercedes sprinter 311cdi Rozmery ložnej plochy : d: 4000 š:2200 v: 2015 Počet EUROpaliet : 8 Nosnosť : 1230 kg

Operátor vyfukovacej linky na výrobu fólie Slovpack Bratislava spol. s r.o.

26.4.2016
ID: 20165309

Robotník/operátor ULSTRUP PLAST s.r.o. Stredská 1, 916 23 Pobedim

22.4.2016
ID: 20165853

Operátor ohraňovacieho lisu Trend Rejlek, s.r.o. Kráčiny 2, Martin

21.4.2016
ID: 20165840

Skladník TOMIRTECH, s.r.o. Demänovská 867, Liptovský Mikuláš

21.4.2016
ID: 20165843

Technológ výroby vstrekovania plastov UNIPLAST MH s.r.o.,Vranov nad Topľou

18.4.2016
ID: 20165786

Konštruktér ZKW Slovakia s.r.o. Krušovce

18.4.2016
ID: 20165787

Lean technik junior DKI PLAST s.r.o. Žilina

18.4.2016
ID: 20165788

Hľadáme kandidáta na pozíciu Lean technik - junior

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
aktualizuje výrobnú dokumentáciu
navrhuje najlepšie rozloženie pracoviska
spolupracuje pri navrhovani pracovných postupov za účelom zefektívnenia výrobných nákladov a efektivity
spolupracuje pri navrhovani technologických postupov
Je zodpovedný za riadenú dokumentáciu.
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v zahraničnej spoločnosti.
Pohyblivé zložky mzdy.
Odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce.
Možnosť kariérneho rastu.

Ďalšie informácie nájdete na serveri Profesia.sk, viz link:

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kamenská
Fax: 041/7002562
kam@dkiplast.sk

Ostatné kontakty - marketing:

Kontakt: Alexandra Corduneanu Babišová, e-mail: acb@dkiplast.sk, telefón: +421 911 544 884

1 2 3 4 5 6 7 ... >>

Najnovšia inzercia

Predaj | PP regranulát
27.05.2016

Predaj | LDPE regranulát
27.05.2016

Predaj | Lis Averman
27.05.2016

Kúpa | PC/ABS T-65, PC-ABS FR
26.05.2016

Kúpa | EVA folie
25.05.2016

Kúpa | kartonplast
25.05.2016

Výstavy
LASYS

31.05.2016 | Odborný medzinárodný veľtrh pre laserové opracovanie materiálov.

Empack Hannover 2016

31.05.2016 | Popredný veľtrh pre inovácie v obalovej technike.

Global Automotive Components and Suppliers Expo

31.05.2016 | Medzinárodná výstava pre automobilový OEM a Tier 1, 2 a 3 dodávateľov, projektantov a inžinierov.

drupa 2016

31.05.2016 | Veľtrh číslo 1 pre tlačiarenské technológie a obalový priemysel.

WFB 2016

07.06.2016 | Regionálny veľtrh pre formy a nástroje.

Kenya Plast

08.06.2016 | Medzinárodná výstava venovaná plastikárskemu priemyslu.

Argenplás 2016

13.06.2016 | 16. medzinárodný veľtrh pre plasty.

Plastec East

14.06.2016 | Plastikársky veľtrh.