Servisný technik - ENGEL CZ s.r.o.

  • 14.03.2023
  • ID Inzerátu: 202316684

Přidej se k ENGEL týmu!

Společnost ENGEL CZ, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost rakouské firmy ENGEL Austria GmbH. Jsme světovou jedničkou na trhu ve výrobě vstřikovacích strojů, včetně automatizace a periferií. Našich 9 výrobních závodů se nachází v Evropě, Americe a Asii.  Dále máme 30 poboček a 60 zastoupení po celém světě.

Přidejte se k nám a staňte se členem týmu nadnárodní společnosti. Hledáme servisní techniky pro celou Českou republiku.

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:
•  instalace strojů a manipulátorů ENGEL
• vykonávání oprav a údržby na strojích a manipulátorech ENGEL
• zaškolování obsluhy

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
• všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru hydrauliky, pneumatiky a řídících systémů vítány
• kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb.
• praxe v plastikářském průmyslu výhodou
• komunikativnost, samostatnost a pečlivost
• znalost angličtiny
• řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
• bydliště SV Morava

Nabízíme:
• možnost práce v celé ČR
• finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
• pět týdnů dovolené
• služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
• zvyšování kvalifikace, školení v zahraničí
• přátelský kolektiv spolupracovníků

Kontakt: ppa. Ing. Miloš Kmoníček, milos.kmonicek@engel.at, +420 602 643 253

KontaktENGEL CZ s.r.o.

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník