PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Medzinárodný veľtrh obalových technológií FACHPACK 2016, Norimberg

29.08.2016 | Využite možnosť zvýhodnenej vstupenky na veľtrh FACHPACK.

Oficiálne vymenovanie nového riaditeľa štátneho podniku Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra

26.08.2016 | Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra má nového riaditeľa.

Faurecia otvorila na Slovensku nový výrobný závod

25.08.2016 | Dňa 23. augusta 2016 otvorila spoločnosť Faurecia novú výrobnú halu neďaleko Bratislavy.

Novinka - video kanál firmy RATAJ a.s.

24.08.2016 | Chcete byť vždy informovaní o novinkách v sortimente RATAJ? Prihláste sa na odber noviniek.

2D/3D profilový skener s najlepším výkonom na trhu si jednoducho zamilujete

22.08.2016 | Nová generácia 2D/3D profilových skenerov generuje presné výšky profilov bez ohľadu na povrch a vonkajšie osvetlenie, a to pri rýchlosti spracovania až 12 miliónov meracích bodov za sekundu.

Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Harmonizované normy v júli 2016

01.08.2016 | V Úradnom vestníku EÚ boli do 14.7.2016 zverejnené nasledovné názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Európska chemická agentúra (ECHA) bude posudzovať zdravotné riziká recyklovanej gumy

15.06.2016 | Európska komisia požiadala ECHA (Request to the European Chemicals Agency), aby posúdila zdravotné riziká recyklovanej gumy používané ako materiál pre ...

Harmonizované normy v máji 2016

20.05.2016 | V Úradnom vestníku EÚ boli do 14.5.2016 zverejnené nasledovné názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Harmonizované normy v apríli 2016

14.04.2016 | V Úradnom vestníku EÚ boli do 8.4.2016 zverejnené nasledujúce názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Užitočné zoznamy na prípravu bezpečnostných listov

29.03.2016 | Na webovej stránke MPO sú teraz k dispozícii na stiahnutie ...

Newsletter
CAPTCHA Image

Ponúknite alebo nájdite si prácu v oblasti spracovania plastov. Aktuálna a kompletná ponuka práce.

Ponúkam prácu

Ponúkam prácu |

Nástroje pro extruzi profilů

27.8.2016
ID: 20166415

Nabízím zpracování dokumentace pro výrobu exterudovaných profilů z tvrzeného PVC, případně i výrobu nástrojů

Kontakt: Jiří Honiš, e-mail: jrhonis@gmail.com, telefón: 728884053

Servisný technik A.M. SK, spol. s r.o. , Bratislava

17.8.2016
ID: 20166378

Viac informácií »

Zdroj: profesia.sk

Synventive Molding Solutions s.r.o. Inside Sales Engineer (m/f)

17.8.2016
ID: 20166380

An Inside Sales Engineer would normally converse with customers per telephone to discuss the more technical solutions and to ascertain the clients wishes as to commercial transactions. Our project manager / technical sales consultants are therefore in a key position to liaise between the customer and Synventive so they can bring their technical expertise to the customer and bring their sales focus into line.

more info: http://www.jobs.cz/rpd/1120541468/?rps=233

Robert Redzisz Mobile: +420 739 021 000 rredzisz@synventive.com

Kontakt: Michal Tesař, e-mail: mtesar@synventive.com, telefón: +420778750303

NASTAVOVAC VSTREKOLISOV

16.8.2016
ID: 20166374

AUTOMOTIVE,SAHY,Novovznikajuca firma hlada nastavovacov vstrekolisov.

Kontakt: personalne oddelenie, e-mail: praca@ais-systems.sk, telefón: 366310208

Vedúci Zmeny na vstrekovni /automotive/ BOURBON AP Nitra, s.r.o.

11.8.2016
ID: 20166350

Zdroj:profesia.sk

Manažér výrobného segmentu - automotive, ZKW Slovakia s.r.o. ,Krušovce

11.8.2016
ID: 20166351

Operátor ve výrobě / Manipulant/ Lisař ve 3-směnném provozu, PLASTY-KO s.r.o.

10.8.2016
ID: 20166335

Na pracovní pozice OPERÁTOR VE VÝROBĚ / MANIPULANT / LISAŘ ve 3-směnném provozu přijmeme pracovníky. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme zručnost, chuť do práce, ochotu učit se novým věcem, samostatnost a dobré zvládání počtů. Zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu, firemní benefity.

Více informací v kanceláři - Lenka Čejková, tel. 605 480 688, email: cejkova@plastyko.cz

Pomocný seřizovač, PLASTY-KO s.r.o.

10.8.2016
ID: 20166336

Na pracovní pozici POMOCNÝ SEŘIZOVAČ ve 3-směnném provozu přijmeme pracovníky - muže. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek, dobré zvládání početních operací, chuť do práce. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu, firemní benefity.

Operátor (práca vhodnejšia pre ženy) ESOX, spol. s r.o., Liptovský Ján

9.8.2016
ID: 20166333

Nástrojař – Technik forem, EISC s.r.o.

8.8.2016
ID: 20166325

Víc informací »

Nabídka práce - Vestec u Prahy

5.8.2016
ID: 20166210

Nabídka práce ve skladu a obsluha drtící linky. Místo výkonu práce: Vestec u Prahy Požadavek: Flexibilita, spolehlivost, ovládání vysokozdvižného vozíku. Více informací na tel: +420 608 074 363

Kontakt: Pavla Kvapilová, e-mail: eco.ecocycle@gmail.com, telefón: +420 608 074 363

Obsluha CNC

3.8.2016
ID: 20166309

HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU NOVÉ KOLEGY NA POZICI OBSLUHA CNC
Nabízíme volná místa nejen pro zkušené obráběče, programátory, ale také čerstvé absolventy, kterým umožníme získat samostatnou a velmi dobře ohodnocenou práci v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

Obsluha CNC

Požadavky:

Výuční nebo středoškolské vzdělání v oboru
Základní znalost obsluhy a seřizování CNC strojů

Nabízíme:

Stabilní platové podmínky
Pravidelné měsíční příplatky, stravenky
Zvýšení kvalifikace
Smlouva na dobu neurčitou
Samostatná a zodpovědná práce
Firemní akce
Výborný kolektiv

Počkáme na ukončení Vaší výpovědní doby.

Kontakt: Klára Hanáková, e-mail: klara.hanakova@hakrbrno.cz, telefón: 00420 777 551 368

Projektový manažér

28.7.2016
ID: 20166293

Obsadzujeme kandidáta na pozíciu Projektový manažér do strojárskej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou plastových výrobkov, výrobou vstrekovacích foriem, výrobou fólií a kompozitov.

Požadovaná prax : min. 3 roky
Jazykové znalosti : Anglický jazyk - pokročilý, úroveň B2, znalosti z oblasti spracovania plastov, skúsenosti z projektového manažmentu.

Prosíme o zaslanie životopisu na person@vusapl.sk

Kontakt: Richard Moroz, e-mail: moroz@vusapl.sk, telefón: +421 907 737 477

Nástrojář

26.7.2016
ID: 20166275

Nabízíme práci pro nastrojare. Zkušenost s výrobou forem nebo střih.zarizeni výhodou.

Kontakt: Jana Machnik, e-mail: jana.machnik@extruindustrie.cz, telefón: +420 602 584 426

Konstruktér

26.7.2016
ID: 20166276

Nabízíme práci pro konstruktera, ideálně se zkušenostmi konstrukce plastových forem.

Seřizovač

26.7.2016
ID: 20166277

nabízíme práci na pozici seřizovače extruzní linky (vytlačování plastových profilů). V případě zájmu zašlete Váš životopis na: jana.machnik@extruindustrie.cz

Obchodně technický manažer

22.7.2016
ID: 20166271

Progresívní firma poskytující svým zákazníkům speciální přesné nástrojářské práce hledá obchodníka s technickými znalostmi pro rozšíření trhu a pro péči o současné zákazníky.
Uvítáme kolegy, kteří hledají nové výzvy, mají výbornou komunikaci, umí hovořit anglicky či německy a vážně to chtějí někam dotáhnout. Rádi se seznámíme s každým, kdo má nějaký, byť malý, úspěch za sebou, dokáže se nadchnout pro dobrý cíl a nebojí se tvrdě pracovat.

Náplní práce bude:
kontaktování nových potenciálních zákazníků v zahraničí i ČR
presentace našich dovedností a služeb
aktivní obchod
pravidelný kontakt a udržování nadstandardních vztahů se současnými klienty
poradenství
kreativita v návrzích obchodních možností a příležitostí
správa obchodních případů až po předání projektovému týmu
reporting

Požadavky:
SŠ/VŠ
dobré obchodní a argumentační shopnosti
prokazatelná zkušenost s akvizičním obchodem
technické znalosti (výhodou může být znalosti v oboru nástrojář, vstřikování plastů nebo vstřikovacích forem, povrchových úprav kovů nebo zpracování kovů apod.)
ochota a spolehlivost jak vůči klientele, tak dovnitř firmy
motivovanost a orientace na výsledek
prokazatelné zkušenosti s hovorovou angličtinou nebo němčinou

Nabízíme:
možnost velmi dobrého výdělku
flexibilní pracovní dobu
13. plat
vše potřebné k výkonu práce
řadu zaměstnaneckých výhod (benefity, příspěvky na dovolenou, na připojištění, na stravování, firemní akce apod.)

V případě zájmu nás kontaktujte
na tel.: + 420 384 320 639, e-mail:info@slechtasro.cz
nebo se osobně zastavte na adrese firmy: Otín 418, 377 01 Jindřichův Hradec

Kontakt: Eliška Valková, e-mail: info@slechtasro.cz, telefón: +420384320639

1 2 3 4 5 6 7 ... >>
Pridať inzerát

Najnovšia inzercia

Predaj | HDPE
30.08.2016

Predaj | ABS
30.08.2016

Predaj | PP
30.08.2016

Predaj | Prodám vtoky+drtě
29.08.2016

Predaj | PA grivory G21
29.08.2016

Predaj | PE 1000
29.08.2016

Predaj | PA Zytel regranulat
29.08.2016

Predaj | PP injection
29.08.2016

Výstavy
China Composites Expo 2016

31.08.2016 | Medzinárodný veľtrh a fórum pre technológie kompozitov a aplikácií.

Indoplas 2016

07.09.2016 | Súbežné výstavy INDOPLAS, INDOPACK, INDOPRINT 2014 pre plasty, obalové a tlačiarenské odvetvia.

AMB 2016

13.09.2016 | Medzinárodná výstava pre spracovanie kovov.

Plastex Uzbekistan

14.09.2016 | Medzinárodný veľtrh pre spracovanie plastov a gumy.

JEC Asia

15.09.2016 | Medzinárodná výstava kompozitného priemyslu.

Plastics Industry Show

19.09.2016 | Suroviny a zariadenia na výrobu a spracovanie polymérov a plastov.

Plastec 2016 Helsinky

20.09.2016 | Veľtrh pre plastikársky a gumárenský priemysel

FOR WASTE & WATER

20.09.2016 | 10. veľtrh recyklácie, nakladania s odpadom, technológie vody, čistenia a ekológie.