Kariéra - Obrábač kovov

Obrábač kovov vykonáva práce pri výrobe súčiastok z kovu, alebo z iných technických materiálov obrábaním, čiže odoberaním materiálu z polotovaru niektorým z nasledovných spôsobov: rezanie, sústruženie, vŕtanie, frézovanie,hobľovanie, brúsenie, elektroerozívne obrábanie. Alternatívy: Sústružník, Frézar, Vŕtač, Brúsič, Operátor NC strojov

strana 1 z 1
    • EISC - Obsluha CNC Frézy

      EISC - Obsluha CNC Frézy

      • 19.10.2018
      • ID: 20189403

      Vzdělání: SŠ výuční list, maturita – technické zaměření, strojní obor výhodou

      Požadujeme:
      – praxe s programováním CNC stroje podmínkou (frézka, hloubička, drátořez)
      – znalost technologie obrábění kovů
      – orientace v technické dokumentaci
      – zkušenost s programy CAD/CAM (Solidworks, HSM works) a jiné
      – manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup k práci, důslednost
      – ŘP sk. B

      Náplň práce:
      – programování a obsluha CNC zařízení

      Nabízíme:
      – zázemí mezinárodní společnosti
      – zaměstnání na hlavní pracovní poměr
      – odpovídající mzdové ohodnocení
      – nástup možný ihned

      Stručná charakteristika společnosti
      Naše společnost se zabývá výrobou nástrojů pro vstřikování plastů. Provádíme opravy a údržbu nástrojů pro vstřikování plastů, lisovacích nástrojů (stříhací, ohýbací, postupové), broušení lisovacích nástrojů (broušení rovinné, na kulato), obrábění dílů (kusová výroba), elektroerozivní obrábění (erodování, řezání drátem). Vyrábíme komponenty do výše uvedené produkce a konstrukční práce.
      S tím je úzce spojen i prodej lisovacího příslušenství a doplňků pro lisovací stroje. Dodáváme produkty odběratelům po celé České republice, na Slovensku a Maďarsku.

      Místo pracoviště:
      European Industrial Supply Company s.r.o., Korozluky 1, Most
      Kontaktní osoba: Ing. Ivana Horáková
      Tel.: 733 165 306, Email: ivana.horakova@eisc.cz

    • CNC obrábač kovov DESMA Slovakia s.r.o.

    • BOCO Pardubice: Obrábač kovov

      BOCO Pardubice: Obrábač kovov

      • 11.06.2018
      • ID: 20188883

      Obráběč kovů - soustružník a frézař
      Požadujeme:
      - vzdělání technického směru
      - znalost čtení výkresové dokumentace
      - technické myšlení
      - zodpovědný, samostatný, flexibilní a spolehlivý přístup
      - vhodné i pro absolventy

      - kusová práce na soustružnických nebo frézařských konvenčních strojích

      Nabízíme:
      - zázemí české stabilní strojírenské společnosti
      - mzdové ohodnocení 24 000 - 35 000 Kč/měsíc
      - příspěvek na dopravu
      - příspěvek na stravu
      - příspěvek na penzijní/životní pojištění
      Datum nástupu:   Dle dohody
      Pracovní úvazek:   Plný úvazek ( 2-směnný provoz )
      Adresa pro zasílání životopisů jobs@boco.cz

Najbližšie výstavy