Kariéra - Nástrojár - Údržbár vstrekovacích foriem

Nástrojár, údržbár vstrekovacích foriem zhotovuje, lícuje a zostavuje lisovacie a tvarovacie nástroje, upínacie prípravky, zápustky, meradlá, šablóny a rôzne druhy foriem. Zostavuje skupiny a podskupiny nástrojov a prípravkov do celku podľa technologických postupov a výkresovej dokumentácie. Montuje a pripravuje podskupiny nástrojov na strojné obrábanie, uskutočňuje funkčné skúšky v produkčnom lise. Vykonáva plánovanú a operatívnu údržbu nástrojov, prípravkov a meradiel. Podieľa sa na zabezpečení a výrobe náhradných dielov pre nástroj, na technologických skúškach ana zlepšovaní procesov. Vyberá vhodný merací prístroj a metódu pre kontrolu súčiastok a meranie základných technických veličín. Prebratie zodpovednosti za výrobu a úpravu náradia, foriem a súčiastok používaných v zariadeniach, ktoré sú súčasťou procesu výroby. Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti vstrekovacích (alebo iných) foriem. Zodpovedá za preventívne, prediktívne a nápravné údržbárske operácie na výrobných zariadeniach pre spracovanie polymérov, za riadenie náhradných

strana 1 z 1
    • Technik údržby vstrekovacích foriem - VISTEON

      Technik údržby vstrekovacích foriem - VISTEON

      • 05.08.2019
      • ID: 201910452

      od 890€ mesačne/brutto + príplatky za zmennosť (a ostatné bonusy). Mzdu je možné dojednať na základe praxe a preukázaných skúseností.

      Vaše úlohy

      • Preventívna, kuratívna a prediktívna údržba vstrekovacích foriem a ich komponentov
      • Odstraňovať poruchy foriem spôsobujúce nekvalitu výliskov
      • Montáž/demontáž vstrekovacej formy a jej komponentov
      • Zodpovednosť za zverené náradie na údržbu foriem

      Vaša kvalifikácia

      • SŠ/VŠ Technické/Strojárske zameranie
      • Min. 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii
      • Znalosť čítania strojárskych výkresov, elektrotechnickej a hydraulickej dokumentácie výrobných zariadení
      • Skúsenosti v strojárskom priemysle výhodou
      • Flexibilita (práca na 2 zmeny)

      Vaše benefity

      • Nástupný bonus 200€
      • Atraktívne finančné ohodnotenie (ročné prehodnotenie na základe pracovnej výkonnosti)
      • 13. - Vianočný plat
      • Ročný dochádzkový bonus - 100€
      • Mesačný vernostný bonus
      • Hodinové príspevky nad úrovňou Zákonníka práce
      • Príspevok na stravovanie
      • Viacero firemných eventov Family day, Vianočná párty
      • Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku / masáže a iné)
      • Športové aktivity (halový futbal, crossfit pre ženy, turistické výlety)
      • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
      • Príležistosť zapojiť sa do interného rozvojového programu
      • Interné a externé jazykové a PC kurzy

      Kontaktný e-mail: slaclavi@visteon.com

      Viac pracovných ponúk »

      Zdroj: Profesia

    • Nástrojár - Extruindustrie CR s.r.o.

      Nástrojár - Extruindustrie CR s.r.o.

      • 17.06.2019
      • ID: 201910248

      Popis práce:
      • oprava a údržba foriem a zariadení na výrobu a spracovanie plastu
      • úprava a výroba jednotlivých dielov podľa zadania
      • obsluha a programovanie CNC strojov

      Požiadavky:
      • technické vzdelanie strojárske
      • prax min.3-5 rokov v odbore
      • skúsenosti s obsluhou a programovaním CNC strojov výhodou
      • skúsenosti s obsluhou drátkořezu výhodou
      • technické a zručné nadanie
      • cudzie jazyky nežiadané

      Ponúkame:
      • prácu v stabilnej rodinnej firme s medzinárodným pôsobením
      • finančné ohodnotenie podľa stupňa profesionality v extrúziu
      • možnosť profesijného rastu a priestor na sebarealizáciu
      • možnosť jazykových a odborných kurzov
      • príspevok na dochádzanie, alebo relokáciu (predpoklad sťahovanie)
      • príspevok na stravovanie
      • dochádzkový bonus
      • dni voľna za odpracované roky
      • firemné akcie

      Miesto výkonu: Ždírec nad Doubravou, Vysočina

    • Nástrojár vstrekovacích foriem Knudsen Plast s.r.o.

      Nástrojár vstrekovacích foriem Knudsen Plast s.r.o.

      • 06.12.2018
      • ID: 20189519

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
      - samostatná práca podľa presných inštrukcií a postupov
      - zabezpečovanie údržby a opráv foriem
      - čistenie a konzervovanie vstrekovacích foriem
      - práca na kovoobrábacích strojoch
      - čítanie technickej dokumentácie
      - sledovanie plánu údržby foriem

      Zamestnanecké výhody, benefity
      - práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
      - možnosť získať praktické skúsenosti z výrobného podniku
      - čisté pracovné prostredie
      - odborné vzdelávanie
      - strava nad rámec zákona
      - rôzne firemné akcie

      Požiadavky na zamestnanca
      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
      stredoškolské bez maturity
      stredoškolské s maturitou
      nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

      Vzdelanie v odbore
      technické, strojnícke výhodou

      Jazykové znalosti
      Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

      Vodičský preukaz
      B

      Pozícia je vhodná pre absolventa
      Áno

      Osobnostné predpoklady a zručnosti
      - technické myslenie
      - samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
      - manuálna zručnosť
      - presnosť a precíznosť

    • Šlechta - leštič

      Šlechta - leštič

      • 18.10.2018
      • ID: 20189390

      Náplň práce:
      - Leštění forem na vstřikování plastů

      Požadujeme:
      - Vzdělání – minimálně ukončené SOU- strojírenský obor
      - Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
      - Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí
      - Řidičský průkaz sk. B
      - Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
      - Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
      - Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
      - Trestní bezúhonnost
      - Znalost NJ nebo AJ

      Nabízíme :
      - Samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí
      - Nadstandardní finanční ohodnocení a 13.plat
      - Každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků
      - Dovolená navíc
      - Jednosměnný provoz
      - Benefity- příspěvek na penz. pojištění, jízdné, na stravování, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, letní team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě
      - 10.000,- Kč odměna, když přivedete nového spolehlivého člena tea

      Zájemci zasílejte svůj životopis na e-mail: podatelna@slechta.com paní Schimková, tel. 724 520 885 ,www.slechta.com, Šlechta a.s., Otín 418, J. Hradec 377 01

    • Člen údržby foriem KNP s.r.o.
    • Zámočník, údržbár - BECHTOPLAST s.r.o.

      Zámočník, údržbár - BECHTOPLAST s.r.o.

      • 24.01.2018
      • ID: 20188325

      Naše nabídka:
      - Staňte se součástí týmu Bechtoplast s. r. o.
      - Jsme plastikářský výrobní podnik s rodinným vedením.
      - Hledáme podnikového zámečníka k posílení našeho týmu.
      - Nabízíme atraktivní ohodnocení plus příplatky – příplatek za směny, věrnostní prémie, prémie za splnění plánu, stravenky.

      Vaše úkoly:
      - všeobecné zámečnické a svářečské práce
      - zámečnické přestavby na strojích
      - údržba, servis a opravy strojů a zařízení
      - ostatní kvalitu zajišťující činností týkající se oboru

      Váš profil:
      - profesní zkušenosti výhodou, ale ne podmínkou
      - dobré technické chápání
      - fyzická zdatnost
      - spolehlivost
      - pochopení pro nezbytnost dodržování požadavků kvality

      Informace o pozici:
      - Místo pracoviště: Žatecká 501, Kralovice
      - Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
      - Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
      - Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
      - Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
      - Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
      - Zadavatel: Zaměstnavatel

      Kontaktní osoba:

      Margita Marichelová

      Adresa: Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha 4 - Braník, Česká republika

      Telefon: +420 373 035 073

    • Technológ / nástrojár pre Extruindustrie

      Technológ / nástrojár pre Extruindustrie

      • 02.01.2018
      • ID: 20188221

      Popis práce

      • návrh a tvorba technologických postupů a dokumentace
      • návrh a konstrukce forem na zpracování plastů a střižných nástrojů výhodou (vstřikolisovací formy … atd.)
      • spolupráce s nástrojárnou a výrobou od návrhu až po realizaci
      • obsluha a programování CNC strojů

      Požadavky:

      • technické vzdělání strojírenské
      • zkušenosti s konstrukcí forem a střižných zařízení výhodou
      • znalost práce s 3D-software Solidworks
      • ovládání a programování CNC stroje výhodou (drátořez)
      • manuální a technická zručnost

      Zaměstnanecké výhody:

      • práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
      • finanční ohodnocení dle stupně profesionality
      • možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
      • motivační bonusy
      • příspěvek na stravování
      • příspěvek na dopravu

      Zašlete nám Váš životopis ideálně emailem na adresu

      Extruindustrie CR, s.r.o.
      Průmyslová 505
      Ždírec nad Doubravou

      Telefon: +42 (0) 569 695 002
      E-Mail: annonce@extruindustrie.cz

      Viac informácií »