Kariéra - Nastavovač zariadení na spracovanie plastov a gumy

Nastavovač zariadení na spracovanie plastov a gumy vykonáva osadenie nástrojov na tvarovanie polymérov plastov (osadzovanie foriem, hubíc a ostatných typov tvarovacích nástrojov) na spracovateľskom stroji/ zariadení. Vykonáva nastavenia stroja /zariadenia na spracovanie plastov, vykonáva odskúšanie a odladenie spracovateľského programu zariadenia a odskúšanie a odladenie funkcie nástrojov na tvarovanie plastov. Vykonáva výmeny opotrebovaných alebo poškodených nástrojov v zariadení, realizuje korekcie v nastavení stroja/zariadenia a výmenu nástrojov na spracovanie polymérov pri zmene produkcie. Nastavuje aj obslužné zariadenia v plastikárskom priemysle a linky, stroje a zariadenia pre dokončovacie operácie.

strana 1 z 1
    • Nastavovač vstrekovanie termoplastov v Linaset, Bruntál

      Nastavovač vstrekovanie termoplastov v Linaset, Bruntál

      • 04.09.2018
      • ID: 20189231

      SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVNY TERMOPLASTŮ

      Linaset, a.s., výrobce vstřikovacích forem, technických plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl a domácích spotřebičů, hledá muže nebo ženu na pozici:

      Seřizovač vstřikovny termoplastů

      Náplň práce, okruh činností

      - Upnutí lisovacích nástrojů dle technologických parametrů
      - Seřizování vstřikovacích strojů a periferií

      Požadujeme

      - Vzdělání ÚSO s technickým zaměřením
      - Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
      - Orientace v technické a výkresové dokumentaci
      - Pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, příjemné vystupování
      - Uživatelská znalost práce na PC
      - Řidičský průkaz sk. B
      - Pozice vhodná pro absolventy technických oborů

      Nabízíme

      - Důkladnou přípravu a odborné zaučení na danou pozici
      - Zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
      - Zajímavé platové ohodnocení, měsíční prémie, poskytování veškerých příplatků plynoucích z vícesměnného provozu, dotované závodní stravování, po roce 5. týden dovolené

      Termín nástupu: Dohodou

      Místo výkonu práce: Bruntál

      Na Vaše dotazy odpoví: Zdeněk Hellebrand, tel.: +420 556 317 444, hellebrand@linaset.cz

    • Nastavovač pre Extruindustrie

      Nastavovač pre Extruindustrie

      • 04.04.2018
      • ID: 20188626

      Popis práce:
      - příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů
      - výroba a následná kontrola dle zadání
      - obsluha a údržba technického vybavení výroby
      Požadavky:
      - technické  vzdělání výhodou
      - zručnost a spolehlivost
      - praxe ve strojírenském oboru vítána
      Zaměstnanecké výhody:
      - práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
      - finanční ohodnocení dle stupně profesionality
      - možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
      - motivační bonusy
      - příspěvek na stravování
      - příspěvek na dopravu
      Zašlete Váš životopis nebo volejte
      E-Mail: annonce@extruindustrie.cz
      Kontakt: Ing. Kadeřábek
      Telefon: +42 (0) 569 694 382 nebo +42 (0) 720 934 596
      Extruindustrie CR, s.r.o.