Kariéra - Nastavovač CNC strojov

Nastavovač CNC strojov vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upína materiál. Nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja. Vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja.

strana 1 z 1
    • Obsluha CNC strojov - FOREZ s.r.o.

      Obsluha CNC strojov - FOREZ s.r.o.

      • 17.09.2019
      • ID: 201910617

      Pracovní náplň:
      - Obsluhuje, programuje a seřizuje CNC frézovací stroje – hloubičky dle výkresové dokumentace a seřizovacích instrukcí od programátora. Provádí pravidelnou údržbu stroje dle údržbového plánu.
      Požadavky:
      - Vyučení ve strojním oboru (obráběč kovů, nástrojař). Praxe min. 2 roky na CNC strojích.
      Další informace:
      - Práce ve dvousměnném provozu.
      - Nástupní plat dle praxe.
      Pracoviště: Ostrov u Lanškrouna - Nástrojárna
      Nabízíme:
      - Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu ½ placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel, po -roce příspěvek na penzijní připojištění, měsíční příspěvek na cestu do práce, využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví.
      - Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
      - Stabilní pracovní místo.
      - Práce v týmu pro přední automobilky.
      Kontakt:
      Životopisy prosím zasílejte na adresu
      FOREZ s.r.o.
      personální oddělení
      561 22 Ostrov u Lanškrouna 2
      nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
      paní Marcela Píšová
      tel.: 465 352 211

    Najbližšie výstavy