Kariéra - Nastavovač CNC strojov

Nastavovač CNC strojov vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upína materiál. Nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja. Vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja.

strana 1 z 1
    • Ensinger: CNC nastavovač (sústružník, frézar)

      Ensinger: CNC nastavovač (sústružník, frézar)

      • 13.03.2018
      • ID: 20188505

      CNC seřizovač (soustružník, frézař)

      Požadujeme:
      vzdělání -  min. SOU, SOŠ, SPŠ
      praxi
      znalost programování (Siemens a/nebo Heidenhain), měření  a čtení technických výkresů
      samostatnost
      solidní a charakterní jednání
      zodpovědnost a pečlivost

      Nabízíme:
      moderní pracovní prostředí na CNC strojích,solidní prac. vztahy,dobré finanční ohodnocení,možnost  prac. a  finan. růstu, odborné zaškolení, nadstandardní vztahy, garanci rozvoje společnosti v budoucnosti

      Vaše odpovědi s životopisem posílejte na adresu:
      Ensinger s.r.o., Průmyslová 991, 334 41 Dobřany, pan M.Hruda

      Tel.:  377 972 058, Fax: 377 972 059; e-mail: hruda@ensinger.cz

    • Obsluha CNC Frézy, EISC s.r.o.

      Obsluha CNC Frézy, EISC s.r.o.

      • 27.02.2018
      • ID: 20188420

      Vzdělání:
      SŠ výuční list, maturita - technické zaměření, strojní obor výhodou

      Požadujeme:
      - praxe s programováním CNC stroje podmínkou (frézka, hloubička, drátořez)
      - znalost technologie obrábění kovů
      - orientace v technické dokumentaci
      - zkušenost s programy CAD/CAM (Solidworks, HSM works) a jiné
      - manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup k práci, důslednost
      - ŘP sk. B

      Náplň práce:
      - programování a obsluha CNC zařízení

      Nabízíme:
      - zázemí mezinárodní společnosti
      - zaměstnání na hlavní pracovní poměr
      - odpovídající mzdové ohodnocení
      - nástup možný ihned

      Místo pracoviště:
      European Industrial Supply Company s.r.o., Korozluky 1, Most

      Kontaktní osoba: Ing. Ivana Horáková
      Tel.: 733 165 306, Email: ivana.horakova@eisc.cz

      Víc informací »