Kariéra - Kontrolór kvality

Kvalitár, kontrolór kvality plastových výrobkov vykonáva vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu výrobného procesu, vstupných surovín, finálnych produktov a ďalších položiek - médií súvisiacich s výrobným procesom. Uvedenú kontrolu vykonáva prevažne vizuálne alebo s využitím jednoduchých meracích prístrojov.

strana 1 z 1
    • Kontrolór kvality - ESOX-PLAST s.r.o.

      Kontrolór kvality - ESOX-PLAST s.r.o.

      • 27.09.2019
      • ID: 201910653

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
      - vykonávanie kontrolných meraní a vizuálnej kontroly podľa určených požiadaviek plánov kvality
      - výrobná kontrola výrobkov v procese výroby, riešenie problémov pri zistení nezhody
      - sledovanie kvality výroby
      - vedenie záznamov o výsledkoch kontrol
      - informovanie o nezhodách v súlade s interným predpisom
      - spolupráca pri nábehu nových produktov a pri zmenách procesov a produktov
      - kontrola dodržiavania schválených interných predpisov

      Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
      3,70 EUR/hod. - základná hod. mzda + mesačná pohyblivá zložka mzdy do 120,- EUR (predpokladaný mes. príjem od 700,- EUR brutto v závislosti od znalostí a praxe kandidáta)

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
      - stredoškolské bez maturity
      - stredoškolské s maturitou

      Osobnostné predpoklady a zručnosti
      - zodpovednosť
      - schopnosť samostatne prijímať rozhodnutia
      - ovládanie meracích techník
      - prax v oblasti kvality výhodou
      - práca v dvojzmennej prevádzke

      Viac informácií »

      Zdroj: Profesia

    • JASPLASTIK-SK spol. s r.o. - Merač produkčnej kvality

      JASPLASTIK-SK spol. s r.o. - Merač produkčnej kvality

      • 12.12.2018
      • ID: 20189545

      Popis práce
      - meranie plastových výliskov posuvným meradlom
      - meranie plastových výliskov pomocou meracích prípravkov
      - váženie plastových výliskov
      - zapisovanie nameraných údajov do PC a vyhodnotenie výsledkov
      - na základe výsledkov merania odsúhlasiť alebo zamietnuť nábeh výroby
      - spolupráca s inými oddeleniami
      - vykonávanie úloh v oblasti merania na základe nariadenia nadriadeného

      Benefity
      - pracovná zmluva na dobu neurčitú pri nástupe s 3 mesačnou skúšobnou dobou
      - stravovacie lístky v hodnote 3,6,- EUR plne hradené zamestnávateľom
      - vlastná autobusová doprava zabezpečená zo smerov Komárno, Kolárovo, Nové Zámky, Trstice a Dunajská Streda za 1 euro/mesiac
      - jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
      - viacej informacii sa dozviete na osobnom pohovore

      Požiadavky
      - PC zručnosti
      - samostatnosť
      - flexibilita
      - ochota učiť sa
      - ochota pracovať na 12 hod zmeny

      Kontakt »

    • Kontrolór kvality v spoločnosti GRANITOL

      Kontrolór kvality v spoločnosti GRANITOL

      • 19.10.2018
      • ID: 20189401

      Co od vás čekáme:
      - SŠ vzdělání nebo výuční list
      - Uvítáme šikovné absolventy (obor nerozhoduje)
      - Znalost práce na PC (stačí základy)
      - Chuť učit s novým věcem a zdokonalovat se
      - Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

      Co u nás budete dělat
      - Provádět mezioperační kontrolu kvality výroby
      - Zjišťovat odchylky od stanovených tolerancí
      - Dohlížet na jakost výrobku
      - Vést pravidelnou evidenci o prováděných kontrolách
      - Posuzovat dodané vzorky
      - Spolupracovat s kolegy napříč firmou
      - Jsme výroba, proto pracujeme v nepřetržitém provozu

      Co pro vás máme my
      - Možnost pracovat pro tradiční českou společnost a jedinečnou značku
      - Příspěvek na stravu / celodenní možnost stravování
      - Finanční ohodnocení podle zkušeností
      - Nadstandardní příplatek za práci přesčas a za práci v nepřetržitém provozu
      - Možnost profesního růstu v rámci společnosti
      - Celou řadu dalších moderních firemních benefitů
      - A v neposlední řadě báječný kolektiv "granitoláků" a skvělého šéfa

      Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis ZDE
      Kontakt
      GRANITOL akciová společnost
      Lenka Doričáková
      Partyzánská 464
      793 05  Moravský Beroun-Moravský Beroun
      Česká republika
      Telefon: 554 780 141

    • Kontrolór/ka v PF plasty CZ s.r.o.

      Kontrolór/ka v PF plasty CZ s.r.o.

      • 06.09.2018
      • ID: 20189236

      Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr

      Požadujeme

      - Znalost měření
      - Čtení technické dokumentace
      - Základní znalost systémů jakosti
      - Dobrý zrak
      - Rozhodnost a samostatnosť

      Nabízíme

      - práci na zajímavých projektech v rámci automobilového průmyslu
      - zázemí zavedené společnosti v oboru
      - kvalitní mzdové ohodnocení
      - balíček zaměstnaneckých benefitů
      - firemní vzdělávání
      - možnost seberealizace
      - perspektivu dlouhodobé spolupráce

      Náplň práce

      - Mezioperační a vstupní kontrola dle dokumentace
      - Kontrola kvality provedení práce
      - Posuzování kvality výrobků – vizuální kontrola
      - Měření mechanickými a optickými měřidly
      - Funkční a tlakové zkoušky
      - Kontrola balení a značení

    • Kontrolór/-ka 100% kvality a prebaľovania JASPLASTIK-SK spol. s r.o. Dolné Hony 23, Nitra