Kariéra - Konštruktér foriem pre plasty

Konštruktér foriem pre plasty na základe vopred daných požiadaviek na konečný výrobok navrhuje technické parametre pre formu, materiál a spôsob výroby. Zabezpečuje komplexnú výkresovú dokumentáciu k forme. Výkresovú dokumentáciu vytvára prostredníctvom aplikačných počítačových programov.

strana 1 z 1
    • OSMOS - Konštruktér

      OSMOS - Konštruktér

      • 19.10.2018
      • ID: 20189404

      Základné informácie o pracovnej pozícii
      • Miesto práce: Bytča
      • Druh pracovného pomeru:Hlavný pracovný pomer
      • Ponúkaný plat: OD 900 zavisí od skúseností, vyššia nástupná mzda dohodou na pohovore

      Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
      • Konštruovanie v 3D softvéri
      • Vyvíjanie a navrhovanie kovových, alebo plastových komponentov podľa požiadaviek zákazníka
      • Spracovanie a tvorba konštrukčnej dokumentácie
      • Komunikácia so zákazníkom pri dolaďovaní konštrukčných detailov
      • Spracovanie návrhov na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii
      • Operatívne odstraňovanie konštrukčných nedostatkov
      • Tvorba montážnych postupov
      • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

      Ponúkané výhody
      • Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
      • Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
      • Osobná podpora priameho vedenia
      • Neustály technický rozvoj
      • Notebook, mobilný telefón
      • Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast
      • Práca s modernými technológiami
      • Práca v príjemnom prostredí
      • Adekvátne finančné ohodnotenie
      • Firemné teambuildingy

      Informácie o výberovom konaní
      Výkon tejto pozície je náročný. Zvlášť v prípade, ak chceme výrobu od externých dodávateľov preniesť do vlastnej prevádzky. V tejto oblasti však už máme niekoľkoročné veľmi dobré skúsenosti. Výroba neustále expanduje, čo si aj vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity. To je hlavný dôvod, prečo sa vytvorila nová prevádzka a táto pozícia.
      Ak máte technické vedomosti z oblasti technológie spracovávania kovov a ste schopný prevziať zodpovednosť za špičkovú výrobu, kde by ste sa spoločne s vedením firmy spolupodieľali na dodávke kvalitných výrobkov pre zahraničných odberateľov, tak potom hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia a v prípade veľmi dobrých výsledkov aj možnosť kariérneho rastu. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame skúsenosti a kompetencie, práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a ponúkame neobmedzené možnosti s istou budúcnosťou. Akceptujeme hlavne tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli veľmi dobré výsledky.

      Základné požiadavky na kandidáta
      • Znalosť v CAD systéme podmienkou
      • Znalosť SolidWorks - výhodou
      • Technické myslenie
      • Samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok, organizáciu a precízne plnenie zverených úloh
      • Plnenie zverených úloh
      • Lojálnosť voči zamestnávateľovi
      • Kreatívne myslenie a orientácia na potreby zákazníka
      • Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

      Dodatočné požiadavky na kandidáta
      Požadované vzdelanie:
      stredoškolské s maturitou
      vysokoškolské I. stupňa
      vysokoškolské II. stupňa

      Jazykové znalosti: aktívne - výhodou

      Počítačové znalosti:
      základná znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
      znalosť práce v CAD systéme
      SolidWorks - výhodou

      Pozícia vhodná pre absolventa:nie

      Pokiaľ sme Vás oslovili a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou „Prihlásiť sa na pozíciu“ a vyplňte krátky formulár. Životopisy e-mailovou, poštovou alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

      UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti OSMOS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

      Prihlásiť sa na pozíciu tu »

    • Branson Ultrasonics, a.s. - Konštruktér nástrojov pre vibračné a laserové zváracie stroje
    • FORM-COMPOSITE:Pracovník pre výrobu modelov a foriem

      FORM-COMPOSITE:Pracovník pre výrobu modelov a foriem

      • 27.06.2018
      • ID: 20188911

      Vašimi úkoly bude:
      - výroba a úprava modelů
      - výroba nových forem
      - údržba a oprava výrobního nářadí

      Přijďte posílit náš tým, nabízíme:
      - pokud nejste vyučen v oboru stolař, tak Vás zaškolíme
      - zajímavé mzdové ohodnocení
      - perspektivní práci ve stabilní firmě
      - stravování zdarma

      Očekáváme od Vás:
      - aktivní přístup k práci a chuť pracovat
      - manuální zručnost
      - zodpovědnost a spolehlivost

      Místo výkonu práce: výrobní závod Střelná 220

      V případě zájmu pošlete životopis na e-mail : Ludmila.Rosnerova@form-composite.com

      Případně se hlaste telefonicky na čísle 571447575, nebo osobně na adrese firmy Střelná 220

    • Visteon: Projektový inžinier vstrekovacích foriem

      Visteon: Projektový inžinier vstrekovacích foriem

      • 14.06.2018
      • ID: 20188914

      Informácie o pracovnom mieste

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
      - zodpovednosť za vývoj nových vstrekovacích foriem pre výrobu plastových výliskov
      - poskytovať okamžitú odbornú podporu pri poruchách vstrekovacích foriem a ich následných opravách
      - riadiť interné opravy a zmeny na existujúcich vstrekovacích formách
      - komunikácia a zodpovednosť za manažment lokálnych výrobcov vstrekovacích foriem
      - riadiť nástrojáreň a zamestnancov
      - nakupovať náhradné diely

      Zamestnanecké výhody, benefity
      - stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
      - možnosť pracovať s modernými technológiami
      - možnosť profesijného rastu
      - zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
      - zaujímavé platové podmienky a 13. plat
      - bohatý sociálny program (príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku a iné)
      - jazykové kurzy ožiadavky na zamestnanca

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
      nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

      Vzdelanie v odbore strojárstvo

      Jazykové znalosti Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

      Ostatné znalosti
      Microsoft Excel - pokročilý
      CATIA - pokročilý
      Solid Edge - pokročilý
      AutoCAD - pokročilý

      Vodičský preukaz B

      Osobnostné predpoklady a zručnosti
      - angličtina na komunikatívnej úrovni je podmienkou
      - skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
      - flexibilný
      - komunikatívny
      - technické myslenie
      - ochota cestovať na služobné cesty do zahraničia

      Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
      Od 1400€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

      Inzerujúca spoločnosť
      Stručná charakteristika spoločnosti Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 18 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 40.000 ľudí. www.visteon.com Počet zamestnancov 650 zamestnancov

      Adresa spoločnosti
      Visteon Electronics Slovakia s. r. o.
      Námestovo 1088
      029 01 Námestovo
      Kontaktná osoba: Martina Brontvajová martina.brontvajova@visteon.com

    • TBA Plast: Konštruktér vstrekovacích foriem

      TBA Plast: Konštruktér vstrekovacích foriem

      • 10.05.2018
      • ID: 20188790

      Hľadám konštruktéra vstrekovacích foriem na VPP ,HPP

    • Fortell hľadá vývojového konštruktéra v Lanškroune

      Fortell hľadá vývojového konštruktéra v Lanškroune

      • 05.01.2018
      • ID: 20188234

      Požadujeme:
      - SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – ideálně strojírenského
      - znalost 3D konstrukčních systémů (CAD) – ideálně NX (Siemens)
      - znalost programů Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
      - schopnost týmové i samostatné práce, technické myšlení se smyslem pro detail
      - aktivní znalost AJ výhodou
      - praxe výhodou

      Náplň práce:
      - konstrukce 3D sestav vstřikovacích forem/ lisovacích nástrojů
      - spolupráce při jejich výrobě a oživování

      Kontakt: Dagmar Kučerová, +420 465 466 515, personalni@fortell.cz

      Viac informácií »

Najbližšie výstavy