Kariéra - Asistent

Asistent - pomocný odborný pracovník, pripravuje podklady a prezentácie nadriadenému, komunikuje s obchodnými partnermi spoločnosti, organizuje osobné stretnutia nadriadeného s jeho obchodnými partnermi, eviduje pracovné úlohy a sledovanie ich dodržiavanie.

strana 1 z 1
    • TIÚ - PLAST: Asistentka riaditeľa / nákupca

      TIÚ - PLAST: Asistentka riaditeľa / nákupca

      • 18.10.2018
      • ID: 20189395

      Náplň práce
      - administrativní a další práce spojené s chodem kanceláře ředitele (vedení agendy smluv, kopírování dokumentů, přepisy zápisů z porad, uvádění návštěv, třídění došlé korespondence)
      - zajištění drobných nákupů (nákup kancelářských potřeb, hygienických potřeb a ochranných pracovních pomůcek)
      - zajištění nákupu surovin a obalového materiálu za odborné podpory managera kvality (komunikace s dodavateli, zadávání objednávek do systému, evidence a aktualizace cen hlavních surovin, komunikace s přepravci surovin)
      - správa malého vozového parku (4 automobily, dohled nad vyplňováním knihy jízd, vedení dokumentace k automobilům, zajištění servisních prohlídek a STK)
      - koordinace BOZP za podpory odborně způsobilé osoby (vedení dokumentace k BOZP, hlídání termínů a organizace pravidelných školení zaměstnanců, hlídání termínů periodických zdravotních prohlídek zaměstnanců)
      - aktivní účast při inventurách zásob a hmotného majetku

      Požadujeme
      - středoškolské vzdělání s maturitou
      - praxe v administrativě podmínkou, praxe v nákupu výhodou
      - anglický jazyk - postačí základní komunikace pro uvádění zahraničních návštěv
      - uživatelská znalost MS Office (WORD, EXCEL)
      - reprezentativní a profesionální vystupování
      - organizační schopnosti, proaktivní a zodpovědný přístup, pečlivost
      - časová flexibilita, vyzrálá osobnost
      - řidičský průkaz sk.B

      Nabízíme
      - nástup možný ihned nebo dohodou
      - přátelský pracovní kolektiv a neformální pracovní prostředí
      - stravenky, dovolená 5 týdnů
      - systém věrnostních odměn, odměny za mimořádnou pracovní aktivitu, roční odměna

      Bližší informace Vám sdělí:
      Ing. Petra Richterová
      Manažer kvality (QM)
      Telefon: 322 312 255
      Mobil: +420 727 803 208
      E-mail: richterova.p@tiu.cz

      Blanka Šuranská
      Asistentka ředitele, nákup
      Telefon: 322 312 252
      Mobil: +420 602 169 261
      E-mail: suranska.b@tiu.cz

    • Asistent/-ka s aktívnou znalosťou francúzskeho jazyka STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.

    Najbližšie výstavy