Procesný technológ vstrekovania plastov - FREMACH TRNAVA, s.r.o.

  • 27.09.2023
  • ID Inzerátu: 202317781

Miesto práce: Fremach Trnava S.r.o., Belgicka, Trnava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): 2 300 EUR/mesiac
Finálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a znalostí a bude predmetom individuálnej ponuky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do nášho tímu hľadáme kolegu - TECHNOLÓGA teoreticky aj prakticky veľmi skúseného v oblasti procesov VSTREKOVANIA PLASTOV (proces, technológia, materiály)
Ak máš niekoľkoročnú preukázateľnú prax v tejto oblasti a chceš sa stať kľúčovou postavou v našom primárnom biznise, radi sa s tebou zoznámime osobne.

Ako hlavný technológ budeš u nás zodpovedný za:
- Riadenie technologických a výrobných procesov na úseku vstrekolisovne (nové projekty, séria, automatizácia)
- Nastavenie funkčného procesu automatickej centrálnej distribúcie materiálov
- Navrhovanie a implementáciu komplexných riešení pre automatizáciu výrobných procesov na vstrekolisovni (optimalizácia layoutu, robotizácia pracovísk existujúcich aj nových)
- Proces návrhu a výberu nových zariadení a nástrojov vrátane technickej a organizačnej komunikácie s dodávateľmi
- Vypracovanie štúdie vyrobiteľnosti nových produktov
- Vzorkovanie foriem - úpravy, dokumentovanie, dohľad, školenie pracovníkov na pracovné a skúšobné návody
- Podporu sériových nastavovačov pri problémoch v sériovej výrobe ako aj ich neustále vzdelávanie v oblasti vstrekovania plastov
- Inžiniersku podporu interných teamov pri nábehu nových projektov
- Vykonávanie drobných opráv a analýz chybovosti strojov, foriem, periférnych zariadení, prestojov a výkonu zariadení
- Vypracovávanie pracovných postupov, prevádzkových pokynov, nastavovacích predpisov a zabezpečenie školení
- Aktívna spolupráca pri tvorbe/úpravách FMEA, kontrolných a baliacich inštrukcií

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Firemná jedáleň + bufet s pestrou ponukou
- Benefit pitný režim 2+2 (nápoje teplé aj chladené)
- Mesačná variabilná zložka do 10 %
- Finančná odmena pri pracovných jubileách
- Odmena za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR
- Novoročná tombola s hodnotnými cenami (spotrebiče, poukážky, ..)
- Vianočné poukážky a darček
- Atraktívna co-working a chill out zona priamo na pracovisku
- Príležitosti pre kariérny rast + možnosť zapájať sa do medzinárodných projektov skupiny Fremach

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: technické, chemické

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti: 5

Počet rokov praxe: 5

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Viacročné skúsenosti a prax v oblasti vstrekovania plastov na rovnakej alebo podobnej pozícii sú nevhnutný predpoklad
- Základné znalosti automotive štandardov
- Prehľad a znalosti základných metód kvality a lean
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je nutný
- Nemecký jazyk môže byť výhodou
- PC znalosti (MS Office + Google aplikácie)
- Skúsenosti s automatizovaním procesov
- Skúsenosti s robotmi (ABB, Fanuc)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky - kľúčové budú viacročná preukázateľná prax a jazykové schopnosti. Požadujeme zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt »

Zdroj Profesia

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník