Technologické dni v Arburgu mali obrovský úspech

Technologické dni v Arburgu mali obrovský úspech

Odvetvie vstrekovania plastov je opať na vzostupe a technologické dni 2011 to jasne potvrdili: Rekordný počet návštevníkov, výborná atmosféra a mnohé konkrétne technické diskusie o prebiehajúcich a pripravovaných projektoch.

Viac ako 5200 odborných návštevníkov z 54 krajín prišlo do sídla Arburgu v Nemeckom LOSSBURGU v dňoch 23. až 26. marca 2011. 40 percent návštevníkov bolo zo zahraničia. Najväčšie skupiny, okolo 160  zákazníkov prišli z USA, Čiech, Slovenskej republiky, Francúzska a Švajčiarska. Redakcia Plasticportal.eu samozrejme pri tejto udalosti nemohla chýbať.
 
Unikátna celosvetová udalosť

Michael Hehl, člen manažmentu Arburgu je s udalosťou veľmi spokojný: "Žiadna iná prezentácia spoločnosti Arburg na  svete, neposkytuje taký detailný pohľad  na naše súčasné technológie  a neposkytuje taký priestor na odborné diskusie s našimi špecialistami. Navyše jedinečná atmosféra v zákazníckom centre ako i v celej  spoločnosti Arburg, zanecháva neopakovateľný dojem u našich návštevníkov. "
 
Svetová premiéra: nová rada elektrických vstrekolisov ALLROUNDER EDRIVE

Na technologických dňoch sa vždy prezentujú najnovšie novinky. Tento krát mala svetovú premiéru nová rada elektrických vstrekolisov ALLROUNDER EDRIVE. Táto rada poteší všetkých, ktorí chcú nemeckú kvalitu za rozumnú cenu. Viac o tejto novinke budeme písať na Plasticportal.eu už čoskoro.

Allrounder oslavuje 50. výročie 

V roku 2011, Arburg oslavuje 50. výročie  technológie ALLROUNDER.  Výhody, ktoré prináša zákazníkom filozofia Allrounder bola jasne preukázaná na Technologických dňoch.  Viac ako 40 hydraulických, hybridných a elektrických strojov, ako aj komplexná škála aplikácií poskytli pôsobivý dôkaz, že modulárne Allroundre  vždy zaisťujú optimálne riešenia pre zákazníka.
Na mieste boli prezentované technológie z oblasti balenia (in-mould labelling), zdravotníctva, clean-room technológie, viackomponentné vstrekovanie, mikro-vstrekovanie, výroba technických dielov a spracovanie rôznych materiálov  - napríklad z tekutého silikónu (LSR),  termosetov ako i kovových a keramických práškov.
Veľká časť prezentácie bola venovaná automatizovaným systémom vstrekovania a monitorovania výroby.Všetkým zahraničným návštevníkom bola umožnená exkurzia po závode v ich rodnom jazyku.

Atmosféru týchto dní Vám sprostredkúvame vo fotogalérií.

  • autor:
  • red.
  • ARBURG spol. s.r.o.

    ARBURG spol. s.r.o.

    Vstrekovacie stroje, vstrekolis, príslušenstvo pre plasty, dvojkomponentné vstrekovanie, automatizácia výroby, aditívna výroba, dopravníky pre surovinu, periférie, robotické systémy.

FotografieMohlo by vás tiež zaujímať 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník