® a Vulkollan®

" />

COURBIS Smart Polymers s.r.o.

Priemyselná 16, 926 01 Sereď    Zobraziť na mape

telefón:031 5906100

IČO: 35 920 564
DIČ: 2021 9891 01

Popis firmy

Dcérska spoločnosť francúzskeho holdingu založeného v roku 1964 obsluhujúca zákazníkov v regióne Východnej Európy. Pohybujeme sa v oblasti vývoja, prototypáže a sériových dodávok technických dielov z vysokopevnostných materiálov ako sú polyuretány Courbhane® a Vulkollan®. Disponujeme technológiami určenými pre menšie a stredné série v tvrdostiach od 60 do 99 Shore A. Tvrdosti od 5 ShA do 55 ShA kooperujeme v rámci skupiny Courbis a jej výrobných závodov (Francúzsko- Čína - Amerika). V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa odvetví priemyslu, materiálovej charakteristiky a diania v spoločnosti navštívte našu internetovú stránku www.courbis.sk

Sortiment/ Služby

 

Priemyselné kryty a kapotáže , technológie RIM PDCPD

Termoset DCPD si vyžaduje uzatvorenú formu. Proces formovania je podobný vysokotlakovému vstrekovaniu, podstatný rozdiel je, že aplikované materiály sú zo skupiny termoset polymérov, ktoré si vyžadujú pečenie – čas na reakciu priamo vo forme.

DCPD umožňuje vyrábať pevné a zároveň pružné diely s nízkou hmotnosťou, ktoré sú predurčené pre lakovanie (A-čkový povrch). 2 zložkový mix vstrekovaný do foriem má veľmi nízku viskozitu ako termoplastické polyméry čo umožňuje vyrábať rozmerovo veľké diely pri zachovaní nízkej hmotnosti s tenkostennou konštrukciou.

Bežne sa touto technológiou vyrábajú elementy karosérií pre vozidlá všetkých druhov (nárazníky, spojlery a deflektory, blatníky, kapoty).

Diely sa ľahko opracovávajú, dajú sa používať kovové zálisky, rezať závity atď.  Medzi podstatné užívateľské výhody patrí odolnosť voči nárazu (diely nie sú krehké aj keď sú tvrdé) a vyznačujú sa vysokou pevnosťou.


 

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (10)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník