• Úvod
  • Aktuality
  • Návšteva TOP Kórejských firiem z provincie Daegu na Slovensku

Návšteva TOP Kórejských firiem z provincie Daegu na Slovensku

  • 15.09.2010

Na tomto podujatí budete mať počas vopred dohodnutých stretnutí možnosť stretnúť sa s potenciálnymi partnermi na spoluprácu. Akcia bude jedinečnou príležitosťou ako si nájsť prostredníctvom B2B stretnutí nových partnerov na spoluprácu, nových dodávateľov, nové technológie, nové produkty, know-how či nové príležitosti. Účasť je pre firmy bezplatná !

Hotel Crowne Plaza, Bratislava 
6.10.2010 od 9:00
 
Môžte sa stretnúť aj s viacerými kórejskými firmami 
 
1. COTEC – www.icotec.co.kr - výrobca komponentov (statory, rotory atd.) pre servomotory, elektromotory, vyrábajú špeciálny nity s využitím v širokej škále priemyslových odborov od výroby elektrických spotrebičov po automobilový priemysel. Na Slovensku majú záujem stretnúť možných záujemcov o distribúciu, import, poprípade výrobcov motorov. 

2. DAEHONG – www.daehongms.com - výrobca vysoko kvalitných za studena valcovaných pásov dodávaných do výroby automobilových súčiastok (spojkové obloženia atd.) či komponent elektrických spotrebičov (lamelové ventily do kompresorov v chladničkách a klimatizáciách atd.). 

3. CHANG Rim – no web - výroba plastových súčiastok (vrátane zabudovaných kovových prvkov). Vývoj vodivých a “chladiacich” polymérov pre elektroniku a automobilový priemysel. 

4. IBCHE – www.ibche.co.kr - výrobca špičkových leštiacich a lapovacich strojov pre strojárenstvo a automobilový priemysel. Na Slovensku hľadajú firmy, ktoré potrebujú vo svojej výrobe leštenie a lapovanie. 

5. M-TECH – www.mtechok.com výrobca pomôcok pre domácnosti ako napr. zariadenie pre núdzové nafukovanie automobilových pneumatík alebo zariadenia pre uvoľňovanie upchaných odpadov. Na Slovensku majú záujem stretnúť možných záujemcov o distribúciu a import. 

6. MODERN Engineering – www.moderne.co.kr - popredný kórejský výrobca portálových robotov a manipulačnej techniky (nakladače, dopravníky) pre priemyselné prevádzky. Na Slovensku hľadajú partnera pre import, distribúciu, poprípade spoločnosť, ktorá chce zautomatizovať výrobu. 

7. NAWAE Precision – no web - kovoobrábanie/výroba komponentov pre automobilový priemysel, pre priemyselné stroje a elektroniku. Na Slovensku hľadajú záujemcov o ich výrobky. Presný popis výrobkov na požiadanie. 

8. SAMICK Tech – www.samicktech.co.kr – popredný kórejský výrobca priemyslovej automatizácie/dodávateľ systémov výmeny nástrojov, otočných stolov, komponentov pre kovoobrábanie. Bližšie info o firme dodáme na požiadanie. Na Slovensku hľadajú firmu, ktorá má záujem o spoločný podnik a tak isto by radi stretli aj OEM. 

9. STAR Group – www.sgtech.co.kr - výrobca vysoko výkonných permanentných magnetov a elektromagnetických pohonov (Voice Coil Motors), využívajúcich tieto magnety. Výrobky nachádzajú uplatnenie vo výrobe automobilových súčiastok, poprípade energetike. Na Slovensku hľadajú partnerov z automobilového priemyslu. 

10. SUNGRIM Enterprise – www.srent.co.kr - výrobca jednoúčelových strojov - dodávateľ vretenových a vŕtacích jednotiek, jednotiek posuvu a obrábacích strojov. Výroba strojov hlavne pre firmy z automobilového priemyslu (Hyundai-KIA Motors, etc). Na Slovensku majú záujem stretnúť možných záujemcov o distribúciu a import. 

11. WOOJIN High Tec – www.woojinmold.com - popredný kórejský výrobca vstrekovacích/odlievacích foriem pre automobilový priemysel, predovšetkým svetlomety pre automobily. Na Slovensku hľadajú partnera pre import a distribúciu. 

Viac informácií o konkrétnej firme Vám zašleme na základe Vašej požiadavky. 
Komunikačný jazyk: K dispozícii bude na všetkých stretnutiach korejsko/slovenský tlmočník. 
Stretnutia sú na pláne formou B2B 
Registrácia: EasyLink Business Services, s.r.o. 
Mgr. Michal Porubec, email: mporubec@easylink.sk, 
tel.: 0903 478 383  


  • autor:
  • ZAP SR
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník