AutoNet na Investment and Bussines forum v Ostrave

  • 19.08.2011

Automobilový klaster Vám ponúka jedinečnú možnosť sa bezplatne zúčastniť na medzinárodnej Konferencii „Investment and Business Forum 2011", ktorá sa uskutoční v Ostrave dňa 22. a 23. Septembra 2011.

 Na konferencii vystúpi mnoho zaujímavých hostí, ako napríklad Český premiér a ministri, zástupca OECD a NATO, regionálny predstavitelia technologického vývoja, zástupcovia Moravsko-sliezskeho kraja, rektor Technickej univerzity v Ostrave, výkonní riaditelia firiem a klastrov, Hyundai OEM a mnoho ďalších.

Súčasťou 12. ročníka konferencie je aj 2. výročná konferencia projektu AutoNet so zameraním na inovácie a udržateľnosť automobilového priemyslu v Strednej Európe. V rámci konferencie vystúpia regionálny a zahraničný experti ako aj zástupcovia najväčšieho investora v Automobilovom priemysle v regióne - Hyundai Kia Automotive Group. Na základe minuloročných skúseností, očakávaná účasť sa blíži k 400 delegátom. 

Druhý deň bude pokračovať Kooperačnými stretnutiami medzi lokálnymi ako aj medzinárodnými organizáciami na tému:

- simulácie, modelovanie a výpočtová podpora pri inžinierskych aktivitách

- nové kovové materiály a moderné technologické postupy pri ich spracovaní

Rokovaní sa zúčastnia aj zástupcovia Vysokej Školy Banskej v Ostrave, ktorá aktívne hľadá medzinárodných partnerov pre spoluprácu na unikátnom projekte Centra Počítačovej excelencie v hodnote 1,8 miliardy CZK.  

Informácie o registrácii na  kooperačné stretnutia nájdete na tejto pozvánke.

Pozrite si tiež Podrobný progmam  „Investment and Business Forum 2011"

V prípade Vášho záujmu o účasť na konferencii nás prosím kontaktujte na vlckova@autoklaster.sk.

 

  • autor:
  • Automobilový klaster – západné Slovensko
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník