Kariéra - Tímový vedúci -Team leader

Tímový vedúci -Team leader je odborný pracovník, ktorý ma viac zručností, lepšiu kvalifikáciu a okrem svojej odborne pridelenej činnosti ešte zaúča nových zamestnancov v tíme, plánuje a prideľuje prácu ostatným zamestnancom tímu, podľa ich schopností a zručnosti, kontroluje, či pridelená práca bola vykonaná.

strana 1 z 1
    • Vedúci zmeny - Ekolumi, s.r.o.

      Vedúci zmeny - Ekolumi, s.r.o.

      • 15.01.2020
      • ID: 202011110

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - organizovanie a koordinovanie pracovnej zmeny vo výrobe v oblasti recyklácie PET fliaš
      - zodpovednosť za chod linky
      - dodržiavanie plánu výroby
      - dohliadanie na kvalitu výstupu z jednotlivých častí linky
      - operatívne riešenie porúch
      - výkazníctvo zmeny

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
      - stredoškolské s maturitou
      - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

      Vzdelanie v odbore: technický smer

      Jazykové znalosti:
      - Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

      Ostatné znalosti:
      - Microsoft Word - základy
      - Microsoft Excel - pokročilý
      - Microsoft Outlook - základy

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
      - prax v riadiacej funkcie a skúsenosti s obsluhou linky min 2 roky
      - preukaz obsluhy VZV výhodou

      Práca v štvorzmennej prevádzke.

      Viac informácií »

      zdroj: profesia.sk

    • Team leader - PF PLASTY CZ

      Team leader - PF PLASTY CZ

      • 08.11.2019
      • ID: 201910839

      Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr
      Požadované vzdělání: středoškolské
      Požadujeme
      - Min. SŠ vzdělání, technický směr výhodou
      - Zájem o výrobu, práci s lidmi
      - Uživatelskou znalost práce na PC
      - Spolehlivost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
      - Ochotu pracovat v 3směnném provozu
      Nabízíme
      - práci na zajímavých projektech v rámci automobilového průmyslu
      - zázemí zavedené společnosti v oboru
      - kvalitní mzdové ohodnocení
      - balíček zaměstnaneckých benefitů
      - firemní vzdělávání
      - možnost seberealizace
      - perspektivu dlouhodobé spolupráce
      Náplň práce
      - Vedení svěřeného týmu zaměstnanců (40-55) s cílem zajištění výrobního plánu
      - Plánování směn, organizace pracovišť
      - Zodpovědnost za dosažené výsledky
      - Kontrola produktivity práce
      - Zodpovědnost za dodržování výrobního plánu
      - Hodnocení zaměstnanců
      - Kontrola dodržování BOZP a PO na svěřeném úseku
      - Komunikace s vedením a s oddělením kvality
      Kontaktní údaje
      PF PLASTY CZ s. r. o.
      T: +420 553 750 265
      E: pfplasty@pfplasty.cz

    Najbližšie výstavy