Ponuky práce - Technik kvality

Technik kontroly kvality vo výrobe výrobkov z plastov a gumy zabezpečuje vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality výrobkov. Navrhuje presný postup kontrol, pracovných postupov pre oblasť kontroly kvality. Nastavuje prístroje slúžiace na meranie kontroly kvality. Využíva normy kvality (ISO). Zúčastňuje sa pri reklamačných konaniach pri posudzovaní nekvality a navrhuje nápravné opatrenia.

strana 1 z 1
    • Technik kontroly kvality - ESOX-PLAST s.r.o.

      Technik kontroly kvality - ESOX-PLAST s.r.o.

      • 04.04.2024
      • ID: 202418882

      Miesto práce: Uhorská Ves

      Druh pracovného pomeru: plný úväzok

      Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

      Mzdové podmienky (brutto): 800 EUR/mesiac
      - v závislosti od skúseností kandidáta. Základná mzda + dochádzkový bonus + pohyblivá zložka - mesačná mzda 800 - 1000 EUR

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - vykonávanie meraní výliskov na pridelených meradlách
      - vizuálna kontrola a triedenie výliskov
      - spolupráca pri riešení reklamácii
      - riešenie problémov s kvalitou na lisovni
      - vedenie záznamov o kontrole kvality v informačnom systéme
      - práca na 2 zmeny ranná 6:00-14:00 hod., poobedná 14:00-22:00 hod. (pondelok - piatok)

      Zamestnanecké výhody, benefity:
      - dochádzkový bonus 50 EUR
      - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
      - príspevky na stravu na DOXX kartu
      - stabilná práca na hlavný pracovný pomer
      - priateľský kolektív
      - firemné akcie
      - možnosť pracovného postupu

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
      - stredoškolské bez maturity
      - stredoškolské s maturitou
      - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

      Ostatné znalosti:
      - Microsoft Excel - Základy
      - Microsoft Outlook - Základy

      Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - komunikačné zručnosti
      - ovládanie základných meracích techník
      - zodpovednosť, precíznosť
      - schopnosť samostatne prijímať rozhodnutia
      - prax v oblasti výroby plastov/kontroly výhodou
      - znalosť čítania technických výkresov výhodou
      - anglický jazyk výhodou
      - ochota pracovať na zmeny - ranná, poobedná

      Kontakt »

      Zdroj Profesia

    • Zmenový technik - CRW Slovakia, s.r.o.

      Zmenový technik - CRW Slovakia, s.r.o.

      • 04.09.2023
      • ID: 202317629

      Miesto práce: Drevárska 2, Spišská Nová Ves

      Mzdové podmienky (brutto): 1 100 EUR/mesiac

      - zodpovednosť za riadenie výrobnej zmeny v podmienkach výrobného závodu so zameraním na výrobu plastov;
      - nastavovanie vstrekolisov;
      - zabezpečovanie plnenia výrobných plánov, zhodnosti produktov;
      - vylepšovanie výrobných foriem;
      - príprava záznamov o formách;
      - údržba výrobných zariadení;
      - záruka výroby podľa vzoru, kalibrov, prístrojov a dostupných dokumentov;
      - koordinácia práce podriadených;
      - školenie a hodnotenie podriadených

      - vysokoškolské I. stupňa
      - vysokoškolské II. stupňa

      Vzdelanie v odbore: výroba

      Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

      Microsoft Excel - Pokročilý
      Microsoft Word - Pokročilý

      Vodičský preukaz: B

      - ovládanie a nastavovanie elektrických vstrekolisov - nutnosť;
      - viazačský preukaz - výhodou;
      - prax vo výrobe a skúsenosti s vedením kolektívu;
      - zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita;
      - dobré organizačné a riadiace schopnosti

      Kontakt »

    • Technik kvality, merania - IMS - Drašnar s.r.o.

      Technik kvality, merania - IMS - Drašnar s.r.o.

      • 30.03.2023
      • ID: 202316767

      Požadujeme:
      - Středoškolské vzdělání technického zaměření nebo minimálně 5 let praxe s měřením na 3D
      - Znalost práce s měřením na 3D měřicích přístrojích
      - Z nalost čtení výkresů a práce s modely
      - K omunikace v AJ nebo NJ (mírně pokročilý)

      Náplň práce:
      - měření 2D, 3D, scan
      - tvorba postupů pro měření
      - spolupráce na FMEA procesu
      - spolupráce na vypracování QM plánu
      - provádění analýz MSA
      - vytváření konceptů měření a měřících přípravků
      - spolupráce na dokumentaci projektu, hodnocení dílů a zkoušky forem

      Nabízíme:
      - příspěvek na dopravu
      - stravenky
      - 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
      - výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
      - příspěvek na životní pojištění
      - zvláštní prémie

      Kontakt »

    Najnovšie inzeráty

    Najbližšie výstavy

    Plastikársky slovník