Kariéra - Montážny pracovník

Montážny pracovník gumárenských, plastových výrobkov zabezpečuje obsluhu montážnych liniek a zariadení, prípadne iným spôsobom zabezpečuje montáž gumárenských, plastových výrobkov a celkov.

strana 1 z 1
    • Technik údržby (Montáž) - VISTEON

      Technik údržby (Montáž) - VISTEON

      • 27.01.2020
      • ID: 202011187

      5,51 EUR/hod.od 5,51€ hodina/brutto + príplatky za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

      Vaše úlohy:
      Denná údržba montážnych liniek v oblasti odstránenia porúch výrobného zariadenia alebo nástroja linky
      Evidencia a report údajov zásahov a zmien v nastaveniach výrobnej linky a jej zariadení
      Preventívna údržba montážnych liniek podľa plánu a predpisu
      Podpora pri implementácii TPM (total productive maintenance)
      Ohlasovanie zistených odchýlok v procesoch údržby a disciplíny prevedenia
      Spolupráca s výrobným tímom na riešení procesných odchýlok, nezhôd
      Analýza chýb zariadení, podávanie návrhov riešení a návrhov zlepšení
      Konanie v zhode s normami a dokumentáciou spoločnosti

      Vaša kvalifikácia:
      SŠ vzdelanie elektrotechnické
      osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §21 a §22 samostatný elektrotechnik výhodou
      znalosť čítania elektrotechnickej dokumentácie
      prax na podobnej pozícií vítaná
      flexibilita - práca vo viaczmennej prevádzke
      samostatnosť
      technické myslenie

      Vaše benefity:
      Atraktívne finančné ohodnotenie (ročné prehodnotenie na základe pracovnej výkonnosti)
      13. - Vianočný plat
      Ročný dochádzkový bonus - 100€
      Mesačný vernostný bonus
      Hodinové príspevky nad úrovňou Zákonníka práce
      Príspevok na stravovanie
      Viacero firemných eventov Family day, Vianočná párty
      Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku / masáže a iné)
      Športové aktivity
      Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
      Príležistosť zapojiť sa do interného rozvojového programu
      Interné a externé jazykové a PC kurzy

      Kontaktný e-mail: mzatkula@visteon.com

    • Nastavovač - ULSTRUP PLAST s.r.o.

      Nastavovač - ULSTRUP PLAST s.r.o.

      • 13.02.2019
      • ID: 20199752

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
      kontrola a dodržiavanie technologických postupov pri výrobe a montáži plastových dielov
      identifikovanie príčin problémov a ich odstránenie
      kontrola a zabezpečenie dobrého technického stavu výrobných a iných zariadení a nástrojov
      riešenie problémových situácií a ich následné odstránenie
      zodpovedanie za pridelený výrobný proces

      Zamestnanecké výhody, benefity
      zamestnanecké benefity: pri životnom, zamestnaneckom jubileu, narodení dieťaťa, sobáš
      stravné lístky v hodnote 3,60 eur, cestovný príspevok

      Informácie o výberovom konaní
      miesto výkonu práce je Nové Mesto n/V, Trenčianska 28
      práca je na 3 zmeny

      Požiadavky na zamestnanca
      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
      základné vzdelanie
      stredoškolské bez maturity
      stredoškolské s maturitou
      nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

      Vzdelanie v odbore: technický

      Vodičský preukaz: B

      Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

      Osobnostné predpoklady a zručnosti
      zručnosť
      znalosti o vstrekovacích lisoch

      Viac informácií»
      Zdroj Profesia.sk

    • Technik montáže SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

      Technik montáže SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

      • 15.01.2019
      • ID: 20199603

      • Spolupracovať pri zavádzaní a optimalizácii nových montážnych zariadení určených na montáž plastových dielov (zváranie plastov, poťahovacie procesy, nanášanie lepidla, laser atď.)
      • Vypracovanie potrebnej technickej dokumentácie týkajúcej sa nastavenia zariadenia.
      • Spolupracovať resp. pripomienkovať nové zariadenia s cieľom zlepšenia funkčnosti
      zariadenia.
      • Spolupracovať pri tvorbe analýzy rizík s procesným inžinierom.
      • Zodpovednosť za nastavenie montážnych strojov.
      • Udržiavať technické prostriedky a technickú dokumentáciu v prevádzkovom stave
      resp. aktuálnom stave.
      • Implementovať riešenia na zvýšenie spoľahlivosti a výkonu montážnych zariadení.
      • Spolupracovať na pláne údržby so supervísorom údržby.
      • Aktívna komunikácia a zdielanie informácií s oddelením kvality a výroby.
      • Práca na 1 zmenu

      • mesačné výkonnostné bonusy
      • dochádzkový bonus
      • príspevok zamestnávateľa do III.piliera
      • príspevok na stravu (zamestnanec hradí iba 0,76€)
      • stravovanie vo firemnej jedálni
      • za nočné zmeny stravný lístok v hodnote 3,60€
      • príspevky na športové a kultúrne aktivity
      • odmena za odporúčanie kandidáta
      • odmena za zlepšovacie nápady

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
      vysokoškolské I. stupňa
      vysokoškolské II. stupňa

      Vzdelanie v odbore: Technický smer

      Počet rokov praxe:3

      - Vyhláška §23 odborná spôsobilosť elektrotechnika
      - Skúsenosti na podobnej pozícií - min. 3 roky
      - Pokročilá úroveň -obsluha a oprava ABB robot.systémy
      - Pokročilá úroveň -obsluha a oprava prvkov detekcie (Keyence, Sick...)
      - Základné znalosti IATF 16949
      - Skúsenosti v údržbe strojov (vstrekolisy/zváračky)
      - Vedomosti z oblasti elektrotechnických, mechanických, hydraulických,pneumatických zariadení
      - Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
      - Ochota učiť sa nové veci
      - Samostatnosť, proaktivita

      Viac informácií »

Najbližšie výstavy