Kariéra - Administratívny pracovník

Administratívny pracovník má na starosti vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov, evidenciu a archiváciu dokumentov, plnenie operatívnych úloh, prípravu podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti, komunikuje s externými partnermi spoločnosti.

strana 1 z 1

    • Asistentka pre oddelenie zahraničného obchodu v BOCO Pardubice

      Asistentka pre oddelenie zahraničného obchodu v BOCO Pardubice

      • 04.09.2018
      • ID: 20189229

      Náplň práce:

      - administrativní podpora oddělení zahraničního obchodu
      - komunikace se zákazníky
      - zajišťování zahraničních pracovních cest
      - zabezpečování zahraničních veletržních expozic

      Požadujeme:

      - aktivní znalost anglického a španělakého jazyka
      - schopnost samostatné tvůrčí práce
      - zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost, flexibilitu
      - schopnost týmové práce
      - řidičský průkaz skupiny B
      - znalost práce na PC (Windows, Outlook, Excel, Word)
      - odolnost proti stresu a schopnost dodržování stanovených termínů
      - min. SŠ vzdělání
      - loajalitu

      Nabízíme:

      - zázemí úspěšné a rozvíjející se české společnosti
      - zajímavé platové ohodnocení
      - zaměstnanecké benefity

      Datum nástupu:   Dle dohody
      Pracovní úvazek:   Plný úvazek
      Požadované vzdělání:  minimálně střední všeobecné vzdělání s maturitou

      Adresa pro zasílání životopisů obchod@boco.cz (do předmětu zprávy napište "asistentka")