Kariéra - Administratívny pracovník

Administratívny pracovník má na starosti vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov, evidenciu a archiváciu dokumentov, plnenie operatívnych úloh, prípravu podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti, komunikuje s externými partnermi spoločnosti.

strana 1 z 1
    • Samostatný účtovník - JMP Plast, s.r.o.

      Samostatný účtovník - JMP Plast, s.r.o.

      • 11.07.2019
      • ID: 201910347

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - fakturácia (vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr, evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr);
      - príprava a spracovanie zápočtov;
      - účtovanie pokladničných operácií;
      - účtovanie interných dokladov;
      - príprava podkladov pre Intrastat;
      - spracovanie štatistických výkazov;
      - komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom fakturácie;
      - kontrola a účtovanie konsignačných skladov;
      - spolupráca na príprave reportov pre vedenie spoločnosti;
      - spolupráca s externou účtovníckou firmou;
      - spolupráca na inventarizácii účtov;
      - spolupráca s audítorom;
      - skúsenosť so spracovaním miezd v internom systéme a výkazníctvom výhodou.

      Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
      800 EUR (plus možné dosiahnutie variabilnej zložky mzdy po skúšobnej dobe do výšky 15%)

      Zamestnanecké výhody, benefity
      Práca v mladom a dynamickom kolektíve, priestor na sebarealizáciu a vlastné návrhy.

      Požiadavky na zamestnanca:
      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
      stredoškolské s maturitou
      vysokoškolské I. stupňa
      vysokoškolské II. stupňa

      Vzdelanie v odbore: Ekonomika, obchod

      Jazykové znalosti: Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

      Ostatné znalosti:
      Podvojné účtovníctvo - pokročilý
      Skladové hospodárstvo - pokročilý
      Fakturácia - pokročilý
      Microsoft Excel - pokročilý
      Microsoft Word - pokročilý

      Počet rokov praxe: 3

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 3 roky
      - znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy a účtovných predpisov
      - znalosť IS Helios Orange výhodou
      - prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
      - zodpovednosť
      - precíznosť
      - logické myslenie

      Kontakt

      Tel.: +421948028467
      E-mail: mitrova.l@jmpplast.sk

      Zdroj:  Profesia

    • Knudsen Plast s.r.o. - Kontrolór nákladov

    • Asistentka pre oddelenie zahraničného obchodu v BOCO Pardubice

      Asistentka pre oddelenie zahraničného obchodu v BOCO Pardubice

      • 04.09.2018
      • ID: 20189229

      Náplň práce:

      - administrativní podpora oddělení zahraničního obchodu
      - komunikace se zákazníky
      - zajišťování zahraničních pracovních cest
      - zabezpečování zahraničních veletržních expozic

      Požadujeme:

      - aktivní znalost anglického a španělakého jazyka
      - schopnost samostatné tvůrčí práce
      - zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost, flexibilitu
      - schopnost týmové práce
      - řidičský průkaz skupiny B
      - znalost práce na PC (Windows, Outlook, Excel, Word)
      - odolnost proti stresu a schopnost dodržování stanovených termínů
      - min. SŠ vzdělání
      - loajalitu

      Nabízíme:

      - zázemí úspěšné a rozvíjející se české společnosti
      - zajímavé platové ohodnocení
      - zaměstnanecké benefity

      Datum nástupu:   Dle dohody
      Pracovní úvazek:   Plný úvazek
      Požadované vzdělání:  minimálně střední všeobecné vzdělání s maturitou

      Adresa pro zasílání životopisů obchod@boco.cz (do předmětu zprávy napište "asistentka")