TOOLOX33 – žiadny kompromis pre stabilitu formy, obrábanie a pevnosť

TOOLOX33 – žiadny kompromis pre stabilitu formy, obrábanie a pevnosť

Prečo odporúča HASCO svojím zákazníkom TOOLOX33 ako lepšiu alternatíivu v porovnaní s klasickým typom ocele 1.2311 a 1.2312?

TOOLOX33 je prekalená a zušľachtená oceľ s minimálnou tvrdosťou 29 HRC.Jej vynikajúca štruktúra je podstatne lepšia ako etablované DIN-ocele s mimoriadnou štruktúrou a tvrdosťou po celom priereze.

Kvalita-ESU zaručuje vynikajúcu leštiteľnosť, štruktúru povrchu a ostatné vlastnosti vysokej kvality. Malý obsah uhlíka umožňuje dobrú zvaritelnosť. Pri odoberaní materiálu väčšieho objemu je zaručená vysoká tvarová stálosť s najmenšími možnými toleranciami.

Finančná a časová položka žíhania na odstránenie pnutí odpadáva, ako aj dodatočné brúsenie. Vďaka týmto vlastnostiam je možné zabezpečiť obrábanie na jedno upnutie.TOOLOX33 sa dodáva ako štandardná doska v zaručenej HASCO kvalite a toleranciách P…, P1100 a K20 platní; v rozmeroch mimo štandartd je dodávka na dopyt tiež v krátkom požadovanom termíne.

Pri použití TOOLOX33 profitujete z vynikajúcich metalurgických výhod tejto ocele a HASCO štandardu, pri vynikajúcom pomere ceny a technických vlastností.

HASCO TOOLOX33 – riešenie v čase pre výrobu náročných foriem.

  • autor:
  • archív HASCO Hasenclever GmbH + Co KG, Germany
  • HASCO AUSTRIA GmbH

    HASCO AUSTRIA GmbH

    Normálie, normalizované diely, horúce vtoky, systémy horúcich vtokov, príslušenstvo foriem na plasty a gumu, temperácia a chladenie, K-normálie, P-normálie, Z-normálie.Mohlo by vás tiež zaujímať 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník