Skleníky Snap and Grow – „Zacvakni a pestuj“ od spoločnosti Zenit Sk

Skleníky Snap and Grow – „Zacvakni a pestuj“ od spoločnosti Zenit Sk

Skleníky Snap and Grow z krištálovo číreho nerozbitného polykarbonátového skla majú exkluzívny vzhľad a poskytujú 90% svetelnú priepustnosť pre rastiny.

Celá konštrukcia sa rýchlo a jednoducho  montuje do veľmi odolného antikorózneho rámu , vďaka spojkám SmartLock. Priemerná doba montáže je 2-3 hodiny. Skleníky majú delené dvere a veľké nastaviteľné ventilačné okno pre účinné odvetrávanie. Dvere a okno s tesnením sú vopred zostavené. Pri výške 2,07 m je plocha využiteľného vnútorného priestoru takmer 4,6 m2. Skleníky sú vhodné na pestovanie na Slovensku vo  všetkých klimatických podmienkach. Kompletná stavebnica neobsahuje žiadne rozbitné časti a pozostáva len z jedného balenia, ktoré umožnuje veľmi jednoduchú manipuláciu, a je možné ju naložiť na zadné sedadlá automobilu. Príslušenstvo skleníkov pozostáva z tieniacej siete, políc, policových systémov , prípadne je možné dokúpiť aj predlžovací modul.
  • autor:
  • (PR)
  • Zenit SK, s.r.o.

    Zenit SK, s.r.o.

    Predaj polykarbonátových dosiek a plexiskla, dutinkové polykarbonáty, dutinkové dosky, panely, dosky, tyče, polykarbonátové platne.

FotografieMohlo by vás tiež zaujímať 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník