ABRISO SK s.r.o.

Buzická 112, 044 71 Čečejovce    Zobraziť na mape

IČO: 36607088
DIČ: 2022189598
IČ DPH: SK2022189598

Popis firmy

Výroba extrudovanej polyetylénovej peny, bublinkovej fólie a extrudovaného polystyrénu pre stavebné a obalové odvetvie. Silné postavenie na európskom obalovom trhu a trhu izolácií vďaka štyrom výrobným závodom v Belgicku, Francúzsku, na Slovensku, v Poľsku a veľkoskladu v Českej republike.
Výroba a spracovanie penového polyetylénu - v súčasnosti vyrábame výrobky na báze extrudovaného penového polyetylénu pod značkou IZOflex, ako izolačný a obalový materiál pre široké použitie.
V stavebníctve sa IZOflex najčastejšie používa, ako kročajový útlm (pásy pod betónové podlahy, podložka pod plávajúce podlahy), izolácia rozvodov teplej a studenej vody (trubice a pásy), izolácia vzduchotechniky a klimatizácie (laminované vrstvené pásy s PET fóliou a hliníkovou  fóliou) a pod. (dilatačné pásy, tesniace šnúry).
IZOflex, ako obalový materiál, má použitie pri balení výrobkov s jemným povrchom (nábytok, sklo, domáce spotrebiče a elektrotechnika, výpočtová technika a pod.), balenie rôznych náhradných dielov a súčiastok (automobilový priemysel).

Sortiment/ Služby

Izolačný a obalový materiál IZOflex
 
Materiály IZOflex sa vyrábajú z fyzikálne napeňovaného polyetylénu bez použitia CFC a HCFC a nezaťažujú životné prostredie.
Základný materiál je tvorený uzavretou bunkovou štruktúrou, vďaka ktorej majú materiály IZOflex vynikajúce tepelno- a zvukovoizolačné vlastnosti.
 
IZOflex R sú rúry vyrobené z fyzikálne napeňovaného polyetylénu rôzneho priemeru a hrúbky steny.
 • tepelná izolácia rozvodov teplej a studenej vody–hr.steny 5, 10 a 15 mm
 • izolácia ústredného kúrenia (90 ° C) – hr. steny 15 a 20 mm
 • izolácia rozvodov chladiarenských a klimatizačných zariadení.       
 
 
IZOflex P sú pásy z extrudovanej polyetylénovej peny vyrábanej v rôznej hustote a v rôznych rozmeroch. Pena má uzavretú bunkovú struktúru, ktorá jej dodáva vysokú odolnosť voči nárazom a poškriabaniu. Vďaka svojim vlastnostiam slúži aj ako vynikajúci zvukovo a tepelno izolačný materiál.
 
IZOflex P - Obaly
Vďaka svojim vynikajúcim fyzikálnym a mechanickým vlastnostiam sa obalové materiály z penového polyetylénu používajú ako viackrát použiteľný obalový materiál na ochranu výrobkov proti nárazu a oteru. 

Oblasti použitia: 
 
 • elektrotechnické výrobky a elektrotechnické súčiastky
 • na kancelársku a výpočtovú techniku
 • na výrobky zo skla, porcelánu a keramiky
 • ochrana povrchov a hrán pre nábytkársky priemysel
 • výplňový materiál na prepravu v kartónoch
 • antistatické a protiprachové pokrývky
 • ochrana ušlachtilých povrchov výrobkov proti oteru (elektronika a domáce spotrebiče)
 • na výrobky jemnej mechaniky, v strojárenstve, automobilovom priemysle, optike, medicínskej technike a ďaľších výrobných odvetviach.
 
 
IZOflex P - Izolácie
Izolačné pásy IZOflex sa vyrábajú z fyzikálne napeňovaného polyetylénu bez použitia CFC a HCFC a nezaťažujú životné prostredie. vďaka svojej uzavretej bunkovej štruktúre má materiál IZOflex vynikajúce zvukovo a tepelne izolačné vlastnosti.
 
Základný sortiment izolačných pásov:
 
IZOflex P -   Jednoduché pásy
 
IZOflex PS - Vrstvené pásy
 
IZOflex PL - Laminované pásy
 
IZOflex DP - Dilatačné pásy

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (13)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník