Personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť. Zabezpečuje odborné /akreditované/ vzdelávanie pre nastavovačov a operátorov vstrekolisov. 

" />
 

A-OMEGA, s.r.o.

Agátová 5525/9, 901 01 Malacky    Zobraziť na mape

telefón:0911 221 795

IČO: 35 937 599
DIČ: 2022010716
IČ DPH: SK2022010716

A-OMEGA, s.r.o.    Zobraziť na mape
Radlinského 2451
Malacky 901 01
e-mail:
web: www.a-omega.sk

Popis firmy

A-OMEGA, s.r.o. je personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť, ktorá sa orientuje prevažne na firmy s priemyselnou výrobou.  V spolupráci s partnerskou organizáciou zabezpečuje odborné vzdelávanie pre nastavovačov a operátorov vstrekolisov. Ako jediná na Slovensku má toto vzdelávanie akreditované Ministerstvom školstva SR. Tento program je modulárny, firmy si môžu kombinovať jednotlivé moduly podľa potreby. 

Spoločnosť A-OMEGA s.r.o, zabezpečuje pre svojich  klientov aj komplexné služby v oblasti vyhľadávania, výberu a náborov zamestnancov, prioritne sa zaoberá výberom na technické pozície, poskytuje organizačné poradenstvo, pre stredne veľké spoločnosti realizuje externý HR manažment. Dlhodobým klientom pomáha dizajnovať a realizovať vzdelávacie programy a tréningy. Aj v tejto oblasti má  MŠ SR akreditovaný modulárny vzdelávací program komunikačných zručnosti pre stredný a nižší manažment.

Sortiment/ Služby

Akreditované vzdelávanie
- Nastavovanie vstrekolisov – nastavovač vstrekolisov
- Obsluha vstrekolisov – operátor vstrekolisov/ modulárny program – akreditácia Ministerstva školstva SR
Akreditované vzdelávanieKomunikačné zručnosti stredného a nižšieho manažmentu/modulárny program –akreditácia Ministerstva školstva SR
Organizačné poradenstvo (organizácia a reorganizácia práce, vnútorné organizačné normy, organizačný audit),
Štúdie a analýzy (analýzy odmeňovania na vybratých pracovných pozíciách, analýza spokojnosti zamestnancov /analýza dôvodov odchodu zamestnancov z organizácie)
Vyhľadávanie, výbery a nábory pracovníkov
Personálne poradenstvo (personálny a manažérsky audit, tvorba systému HR manažmentu v organizácii, tvorba odmeňovacieho systému organizácie),
Externý HR manažment

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (5)

Publikováné články (6)

Publikované aktuality (3)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu