RAVAFOL SK2, s.r.o

Antolská 31, 963 01 Banská Štiavnica    Zobraziť na mape

telefón:+421 918 562 980

IČO: 51222281
DIČ: 2120630688
IČ DPH: SK2120630688

Česká republika
RAVAFOL CZ s.r.o.    Zobraziť na mape
Hlavní 227
Tuklaty 250 82
telefón: +420 702 173 734

Popis firmy

Spoločnosť RAVAFOL s.r.o.,  ako výhradný distributér okenných fólií CLASSIS a SPECTRUM USA pre Slovensko poskytuje kompletný servis v oblasti okenných fólií - predaj - poradenstvo - montáž - pozáručný servis.

RAVAFOL s.r.o. sa zaoberá výrobou reklamy ako takej s hlavným zameraním na svetelnú reklamu, kde vyrába vo svojich dielňach od začiatku až po koniec všetko. Samozrejmosťou je samotná montáž svetelnej reklamy a servis. Ako doplnok žiadaný už nejedným zákazníkom sa RAVAFOL s.r.o. zaoberá výrobou reklamných plôch podľa požiadaviek zákazníka.

Sortiment/ Služby

Bezpečnostné fólie
Fólia, ktorá Vám zachráni majetok alebo aj život. Bezpečnostná fólia je číra, alebo strieborná fólia, ktorá je naskladaná z viacerých vrstiev a po nalepení na sklo vytvorí ťažko priestupnú zábranu pre zlodejov alebo vandalov.

Vďaka jej plasticite Vás fólia ochráni pri teraz tak často už aj u nás opakovaných prírodných živloch, alebo teroristických útokoch, kde bezpečnostná fólia pri výbuchu zadrží sklo v celku a dočasne zadrží oheň.

Samozrejme, ako každá fólia, ktorú ponúkame, aj táto má 99% ÚV stabilitu, ktorá sa spoločne s funkciou bezpečnosti využíva na výklady obchodov, reštaurácií, kancelárií, ale v neposlednej rade aj na rodinné domy.

Bezpečnostná fólia sa vyrába v troch hrúbkach, kde 12 mil HC a 8 mil HC spĺňa požiadavky poisťovní o zabezpečení objektu proti vlámaniu a 4mil, ktorá zabraňuje triešteniu skla, čo sa vyžaduje zo zákona hlavne pri potravinárskych výrobách. Prečo špatiť okná mrežou, keď môžete mať bezpečnostné fólie.

Protislnečné fólie na sklo
ktoré sa lepia na interiérovú a exteriérovú časť skla, kde fólie do exteriéru majú zvýšenú odolnosť proti poškodeniu. Fólie spľňajú efekt odrazu slnečného žiarenia, pri ktorom fólia filtruje škodlivé ÚV žiarenie až 99%, ktoré Vám poškodzuje Váš interiér blednutím. Fólie zamedzujú prechodu podstatnej časti tepelného energie, ktorá sa môže pohybovať až do 85%. Nemenej podstatnou vlastnosťou fólií je lomenie svetla, kde Vaše oko nebude tak namáhané ako pri priamom priestupe svetla cez číre sklo pri bežnom pohybe alebo pri práci s počítačom, sledovaní televízie. Tieto fólie Vám prinesú úsporu energie klimatizácií v letných mesiacoch a úsporu energie pri vykurovaní v zime, kde fólia svojím reflexom odráža tepelnú energiu, buď späť do exteriéru, alebo interiéru.

Privátne fólie
Tieto fólie rozdeľujeme do dvoch skupín, kde fólia plní len efekt nepriehľadnosti a fólie, ktorá má ten istý účel, ale je tu možnosť rezania plotrom do fólie rôzne logá firiem, ornamenty, grafické úpravy alebo ináč povedané, Vašej fantázii sa medze nekladú.

Fólia, ktorá spĺňa efekt len privátny, má funkciu navyše, kde po priložení Vašeho reklamného pútača na sklo z interiéru nemá zákazník problém pri jeho čítaní a Vaše súkromie je zachované v plnej miere.

Využitie týchto fólií je časté v kanceláriách pri predeľovaní jednotlivých častí, kúpelňové sklené plochy, diskrétne zóny, vchodové dvere, vstupné haly.

 Protislnečné fólie na polykarbonát
používané v častej miere na rôzne výrobné haly, kde cez svetlíky prestupuje tepelná energia a nepriaznivo pôsobý na zamestnancov, klesá produktivita práce a nepriaznivo vplýva na stroje. Fóliu je možné využiť aj na Vaše prístrešky, svetelné priestupy do podkrovia

Výroba a prenájom bilbordov
Spoločnosť RAVAFOL sa nezaoberá len prenájmom billboardov, ale zabezpečuje kompletný servis v prenájme billboardov od samotnej výroby billboardu, komunikáciu so zákazníkom cez výrobu grafiky a následnej  tlače média na billboard až po konečnú aplikáciu média na billboard. Sme spoločnosť, ktorá Vám prenájme billboard za čo najlepšiu cenu a to len vďaka výrobe od začiatku až po koniec.

Svetelná reklama
má rôzne podoby a skladbu materiálu. Vyrába sa podľa požiadaviek zákazníka, podľa ktorých sa realizuje konečná podoba reklamy. Materiál môže byť od t.z. mliečneho plexiskla, baneru, kovu, antikóru, hliníka, špeciálnych materiálov na to vyrobených.

 

Fasády

Profesionálna výroba a montáž fasádnych systémov bez subdodávateľských aktivít

Výhody odvetranej fasády:

- Rôznorodosť vizuálnych materiálov a dekoračných prevedení

- Jednoduchá výmena vzhľadu fasády na pôvodnú konštrukciu

- ÚV stabilita materiálov

- Jednoduchý zásah do fasády pri dodatočnej aplikácii rôznych komponentov bez narušenia vizuálu

- Zamedzenie letného prehrievania fasády

- Odvetranie podkladu od vlhkosti fyzikálnym princípom

- Zvuková izolácia ako príjemný dôsledok konštrukčného prevedenia fasády

 

Retail

Zmodernizujeme alebo nanovo zrealizujeme vaše obchodné prevádzky. Máme niekoľkoročné skúsenosti s realizáciou retail reklamných médií pre exteriér a interiér

Chcete vedieť, čo všetko vám vieme vyrobiť?

EXTERIÉR:

Svetelné lightboxy, svetelné 3D nápisy a logá, reklamné totemy, orientačné systémy, reklamné polepy, dekoračné fólie, bezpečnostné a protislnečné fólie na sklá, vstupné portály, reklamné banery, billboardy, propagačné plagátovky, grafické alebo reklamné polepy fasád, LED systémy pre pokladne alebo propagáciu, rôzne POP systémy, obklady stien alebo portálov...

INTERIÉR:

Svetelné a nesvetelné značenia tovarov, reklamné polepy v prevádzkach, podlahová grafika, ponukové boxy, POP systémy, kartonáž, prevádzkové značenia, rôzne polepové rýchle akcie, reklamné banery, etikety, akciovky, no jednoducho, prekvapte nás niečím novým..

Drevo

Spracovanie dreva interiér a exteriér pre stavbu, hospodárov, súkromné osoby alebo aj pre retail
- BSH vrstvené lepené hranoly
- KVH konštrukčné hranoly
- DSL konštrukcie
- CTL panely, stropy, steny, strechy
- LVL konštrukcie
- I nosníky
- Palubovky, obklady a fasády
- Ohrady pre hospodárske zvieratá
- Hliníkové alebo kovové doplnky pre stavbu

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (8)

Publikováné články (2)

Publikované aktuality (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu