OSMOS s.r.o.

Gogoľova 18, Priemyselné centrum Hydronika, 851 01 Bratislava    Zobraziť na mape

telefón:

IČO: 35957522
DIČ: 2022096252
IČ DPH: SK2022096252

Popis firmy

V súčasnosti sú aktivity spoločnosti OSMOS, s.r.o zamerané na poskytovanie komplexných služieb v plastikárskej a strojárskej výrobe, dodávku a implementáciu softwaru pre plánovanie a riadenie výroby /ERP/.

V záujme zvyšovania konkurencieschopnosti  sa naša spoločnosť sústreďuje na rozširovanie a skvalitňovanie ponúkaných služieb. Výsledkom je získanie certifikátu ISO 9001:2015 I v roku 2016 a otvorenie nástrojárne v Bytči. Prevažná časť produkcie smeruje do štátov Európskej Únie.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby

Ponúkané služby:

Inžiniering sériovej výroby plastov

Poskytujeme komplexné služby v plastikárskej výrobe, ktoré zahŕňajú 3D návrh výrobku, prototypovanie (3D tlač, kusová výroba), testovanie, návrh a výroba lisovacích nástrojov, lisovanie termoplastov, montáž celkov, balenie, logistické služby. Okrem samostatných výrobkov zabezpečujeme aj zložitejšie funkčné celky-zostavy. Ponúkame komplexné služby od myšlienky cez výrobu, logistiku, až po likvidáciu výrobkov po skončení životného cyklu.

Strojárska výroba

Ponúkame výrobu, úpravu a údržbu lisovacích nástrojov podľa požiadaviek zákazníka. Technologické a strojové  vybavenie nástrojárne obsahuje 3-osé a 5-osé CNC frézy, elektroerozívnu hĺbičku a rezačku,  brúsku, 3D meracie zariadenie, naváracie zariadenia, CAD/CAM software, software pre moldflow analýzu a vybavenie potrebné na leštenie a údržbu lisovacích nástrojov. Ďalej nástrojáreň ponúka presnú strojársku výrobu, výrobu súčiastok, výrobu jednoúčelových technologických zariadení a výrobu náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie.

ERP SOFTWARE PRE PLÁNOVANIE VÝROBY

Plan-de-CAMpagne (PdC) je program pre plánovanie a riadenie výroby, umožňujúci kontrolu a monitorovanie interných a externých výrobných postupov. Je určený špeciálne pre malé a stredné priemyselné podniky spracovávajúce kovy alebo plasty.

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (27)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu