Alrek, s.r.o.

Víťazná 181/42, 958 04 Partizánske    Zobraziť na mape

telefón:+421 905 334 150

IČO: 44 479 468
DIČ: 2022727146
IČ DPH: SK2022727146

Popis firmy

Outsourcing zberu odpadu -  komplexné riešenia v oblasti zberu, separácie, zhodnocovania a likvidácie technologického plastového odpadu.

 

Našim základným cieľom je znížiť náklady zákazníka v dvoch rovinách:
- zhodnotením vzniknutého technologického odpadu
- nákupom lacnejšieho priameho výrobného materiálu.


Nasadíme náš vratný obalový materiál, zaškolíme personál a odpad z firmy vyvezieme v dohodnutej frekvencii. Priamo na našej prevádzke odpad dotriedime, pomelieme, v prípade potreby odprášime a zabalíme. Podľa želania zákazníka môžeme do procesu vrátiť už takúto drvinu, alebo ju dodáme ich predpísanému spracovateľovi.
V prípade želania sami odporučíme spracovateľa a zariadime potrebné kroky až po vzorkovanie hotového produktu.


Ponúkame ucelené riešenie, ktorého nosnou myšlienkou je vrátiť to, čo z firmy zákazníka odchádza ako neželaný vedľajší produkt späť v podobe plnohodnotného materiálu, spĺňajúceho všetky zákazníkom požadované chemické, fyzikálne aj chemické vlastnosti.
Želaným vedľajším efektom spolupráce s Alrek s.r.o. je aj zlepšenie imidžu Vašej firmy- už žiadne kopy odpadu na Vašom dvore. 

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (10)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu