Účinné zbrane proti teplu a zlodejom – okenné fólie od spoločnosti Ravafol

Účinné zbrane proti teplu a zlodejom – okenné fólie od spoločnosti Ravafol

Proti letným horúčavám a navštevám nepozvaných návštevníkov je dobrým a pomerne lacným riešením použitie okenných fólií. Rozdeľujeme ich na viacero druhov.

Bezpečnostné fólie


Bezpečnostné fólie lepšie chránia vás a váš majetok proti vlámaniu! Bezpečnostná fólia je číra fólia, ktorá je naskladaná z viacerých vrstiev a po nalepení na sklo vytvorí ťažko priestupnú zábranu pre zlodejov alebo vandalov. Vďaka jej plasticite Vás fólia ochráni pri teraz tak často už aj u nás opakovaných prírodných živloch, alebo teroristických útokoch, kde bezpečnostná fólia pri výbuchu zadrží sklo v celku a dočasne zadrží oheň.Samozrejme ako každá fólia, ktorú ponúkame aj táto má 99% ÚV stabilitu, ktorá sa spoločne s funkciou bezpečnosti využíva na výklady obchodov, reštaurácií, kancelárií, ale v neposlednej rade aj na rodinné domy.Bezpečnostná fólia sa vyrába v troch hrúbkach, kde 12 mil PSHC a 8 mil PSHC spĺňa požiadavky poisťovní o zabezpečení objektu proti vlámaniu a 4mil PSHC, ktorá zabraňuje triešteniu skla, čo sa vyžaduje zo zákona hlavne pri potravinárskych výrobách, či školských zariadeniach. Prečo špatiť okná mrežou, keď môžete mať bezpečnostné fólie.

bf Protislnečné fólie

 
Protislnečné fólie na sklo, ktoré sa lepia na interiérovú a exteriérovú časť skla, kde fólie do exteriéru majú zvýšenú odolnosť proti poškodeniu. Fólie spľňajú efekt odrazu slnečného žiarenia, pri ktorom fólia filtruje škodlivé ÚV žiarenie až 99%, ktoré Vám poškodzuje Váš interiér blednutím. Fólie zamedzujú prechodu podstatnej časti tepelného energie, ktorá sa môže pohybovať až do 85%. Nemenej podstatnou vlastnosťou fólií je lomenie svetla, kde Vaše oko nebude tak namáhané ako pri priamom priestupe svetla cez číre sklo pri bežnom pohybe alebo pri práci s počítačom, sledovaní televízie. Tieto fólie Vám prinesú úsporu energie alebo úplné vylúčenie klimatizácií v letných mesiacoch a úsporu energie pri vykurovaní v zime, kde fólia Super Clear IR 70 svojím špeciálnym zložením odráža tepelnú energiu späť do interiéru.


pf 


 

Privátne a dekoračné fólie
 
Tieto fólie rozdeľujeme do niekoľkých skupín: fólie, ktoré plnia len efekt nepriehľadnosti, , fólie s rôznymi vzormi a fólie, ktoré majú účel nepriehľadnosti, ale je tu možnosť rezania plotrom do fólie rôzne logá firiem, ornamenty, grafické úpravy alebo ináč povedané, Vašej fantázii sa medze nekladú.Fólia, ktorá spĺňa efekt len nepriehľadnosti, má funkciu navyše, kde po priložení Vašeho reklamného pútača na sklo z interiéru nemá zákazník problém pri jeho čítaní a Vaše súkromie je zachované v plnej miere.Využitie týchto fólií je časté v kanceláriách pri predeľovaní jednotlivých častí, kúpelňové sklené plochy, diskrétne zóny, vchodové dvere, vstupné haly.

df
  

Protislnečné fólie na polykarbonát 


Protislnečné fólie na polykarbonát používané v častej miere na rôzne výrobné haly, kde cez svetlíky prestupuje tepelná energia a nepriaznivo pôsobí na zamestnancov, klesá produktivita práce a nepriaznivo vplýva na strojové vybavenie. Fóliu je možné využiť aj na  prístrešky, svetelné priestupy do podkrovia, letné záhrady a podobne.

SOLAR MET Silver 20 EX alebo SOLAR MET white EX
Tepelná redukcia 85%, prestup viditeľného svetla 16%, zachytenie ÚV žiarenia 99%. Ako jediná svojho druhu originál vyrobená pre polykarbonáty. Fólia SOLAR MET Silver 20 EX + vďaka svojmu zloženiu materiálu a pórovitosti sa dokáže prispôsobiť podkladovému materiálu ako je polykarbonát, kde dochádza k pnutiu a t.z. dýchaniu materiálu. Vďaka tomu nedochádza k zmršťovaniu fólie na podklade a tvoreniu sa bublín pod fóliou.

pf
  • autor:
  • RAVAFOL s.r.o
  • RAVAFOL SK2, s.r.o

    RAVAFOL SK2, s.r.o

    Okenné fólie, okenná fólia CLASSIS a SPECTRUM USA, výroba svetelnej reklamy, výroba reklamných plôch, protislnečné fólie, bezpečnostné fólie, reklamné fólie.Mohlo by vás tiež zaujímať 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník