MEGAT - výroba z plastů Zlín spol. s r. o.

K Pasekám 273, 76001 Zlín 1    Zobraziť na mape

telefón:+420 577 145 540

IČO: 46966196
DIČ: CZ46966196

  • Ing. Rostislav Slobodian, Výkonný ředitel / Plant Manager, +420 606 035 722,

Popis firmy

Firma Megat - výroba z plastů Zlín s.r.o. vyrába plastové profily a plastové rúrky na rôzne účely. Napríklad nábytkové plastové profily, plastové lišty, plastové hrany, plastové krycie dosky, zastrešenie bazénov, plastové hadičky, trubičky, obaly vodičov a PVC drôty.

 

Sortiment/ Služby

  • Špeciálne plastové rúrky - špeciálne plastové rúrky slúžiace na monitoring a odvádzanie metánu zo skládok. Sú vyrobené z HDPE materiálu a sú opatrené prestrihmi 1 alebo 3 mm a závitmi - vnútorné a vonkajšie - pre vzájomné jednoduché spájanie.
  • Plastové profily pre podlahárov - široký sortiment plastových profilov je vyrábaný z PVC a PP v rôznom farebnom prevedení
  • Plastové zastrešenia bazénov - je vyrábané z materiálu PVC, ktorý je stabilizovaný pre vysokú odolnosť poveternostným vplyvom
  • Plastové krycie dosky - sú určené do výkopov ako signálne a ochranný prvok z materiálu PE
  • Plastové rúrky - Vyrábame plastové rúrky zo širokej palety materiálov v rôznych farbách a rozmeroch podľa požiadavky zákazníka. Ďalej ponúkame plastové rúrky s UV stabilizáciou odolné poveternostným podmienkam.
  • Zákazková výroba - snažíme sa ponúknuť najvýhodnejšie riešenie pre zákazníka podľa jeho zadania. Ponúkame realizáciu celého projektu až po finálny výrobok.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (17)

Publikované aktuality (2)

Inzeráty (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu