Obchodný zástupca - EICHLER COMPANY a.s.

  • 20.10.2022
  • ID Inzerátu: 202216177

Rize česká firma poskytující svým zákazníkům dodávky normalizovaných dílů, dílů dle výkresových dokumentací a služby spojené s výrobou forem a tvářecích nástrojů, hledá posilu do svého obchodního týmu pro Slovenkou Republiku. Znalost oboru a prostředí nejen automobilového průmyslu velkou výhodou.
Náplň práce
- Jednání a péče o svěřené portfolio zákazníků
- Akvizice nových zákazníků
- Vyhledávání nových příležitostí rozšíření portfolia společnosti
- Řízení platební morálky svěřených zákazníků Požadavky
- Strojírenské vzdělání nebo technické studium zaměřené na strojírenství (min. středoškolské vzdělání) nebo předchozí praxe v oboru min. 2 roky
- Technické myšlení a znalosti z oblasti plastů či kovů, nástrojářství, výhodou
- Seriózní vystupování, silná orientace na zákazníka
- Ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost
Nabízíme
- Flexibilní pracovní dobu
- Služební vozidlo s možností využití i pro soukromé účely (po zapracování)
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- 25 dní dovolené
Kontakt: Lenka Doležalová
Tel: +420 565 653 111
Email: lenka.dolezalova@eichlercompany.com

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník