Wittmann Battenfeld CZ spol.s r.o

Malé Nepodřice 67,Dobev, 397 01 Písek    Zobraziť na mape

telefón:+420 382 272 995

IČO: 26067005
DIČ: CZ26067005

Popis firmy

Wittmann BATTENFELD CZ spol. s r.o. je 100% dcérska firma rakúskeho výrobcu Wittmann Kunststoffgeräte GmbH, so sídlom vo Viedni. Bola založená v roku 2003 a je zodpovedná za predajnú činnosť, poradenstvo, záručný aj pozáručný servis a dodávky náhradných dielov pre zákazníkov v Českej a Slovenskej republike.
Výrobné
závody skupiny Wittmann BATTENFELD umiestnené v Rakúsku, Maďarsku, Francúzsku, USA, Kanade a Číně. Táto celosvetová skupina dodáva prostredníctvom svojich dcérskych spoločností a zastúpení výrobky do viac ako 80 krajín sveta a objemom svojej produkcie predovšetkým v oblasti automatizácie vstrekovacích procesov má dominantné postavenie na svetovom trhu.
V súčasnej dobe pracujú stroje a zariadenia Wittmann BATTENFELD vo viac než 200 lisovniach plastov v Českej a Slovenskej republike. K našim patrí napr. JASPLASTIK-SK, JIT Plastic, Halla Climate Control Slovakia, UNIPLAST MH, Esox, ROBERT BOSCH České Budějovice, Automotive Lighting Jihlava, Advanced Plastics Vrbno pod Pradědem, Eugen Wexller Rokycany, Hella Autotechnik, PLASTON ČR Šluknov, TRW-Carr Mladá Boleslav, Kostal CR, WITTE Nejdek, a ďalšie. Užívatelia našich strojov sú hlavne výrobcovia technických plastových dielov orientovaní na automobilový a elektrotechnický priemysel.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby

Skupina Wittmann ako jediná na svete ponúka ucelený výrobný program periférií a strojov na spracovanie plastov:

  • roboty
  • manipulátory
  • komplexné automatizované pracoviská
  • lokálne aj centrálne zariadenia na sušenie a dopravu granulátu
  • temperačné prístroje
  • chladiace zariadenia a prietokomery
  • drviče vtokov aj dielov
  • vstrekovacie stroje BATTENFELD (od. r. 2008)

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (17)

Publikováné články (29)

Publikované aktuality (3)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu