Zmenový majster/ová - lisovňa plastov - FOREZ s.r.o.

  • 22.07.2019
  • ID Inzerátu: 201910411

Pracovní náplň:
Řídí přidělenou směnu provozu, s podporou předních dělnic. Operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

Požadavky:

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • min. 2 – letá praxe na obdobné pozici podmínkou
  • výhodou znalost plastikářské výroby
  • zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 – 30 zaměstnanců)
  • uživatelská znalost MS Office
  • ochota praktického zaučení ve výrobních procesech
  • komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Další informace:

  • Nepřetržitý 12hod provoz, pracoviště Sázava u Lanškrouna (nový moderní závod), nástup dle dohody, nástupní plat podle praxe a zkušeností.

Pracoviště: Sázava u Lanškrouna - Lisovna plastů

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu ½ placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel, po roce příspěvek na penzijní připojištění, měsíční příspěvek na cestu do práce, využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví.
  • Firemní tábory, sportovní a kulturní akce.
  • Možnost jazykového vzdělávání, doškolení PC dovednosti, dále dle potřeb pozice.
  • Stabilní pracovní místo.
  • Práce v týmu pro přední automobilky.

Kontakt:
Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz
Profesní životopisy s označením pozice o kterou máte zájem, zašlete na adresu:

FOREZ s.r.o.
personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2

nebo e-mailem na: personalni@forez.cz
paní Marcela Píšová
tel.: 465 352 211

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát