Kariéra - Vývojový inžinier

Vývojový inžinier je špecialista vo výskume a vývoji, spája vedecké objavy a poznatky s praxou. Využíva najnovšie poznatky vedy a techniky v aplikačnej praxi na ďalšie komerčné využitie. Vyvíja nové postupy, produkty a materiály, pričom zvažuje spôsob prípravy, efektívnosť, náklady a bezpečnosť. Vedie záznamy o priebehu výskumnej práce a vypracováva nové projekty. V rámci aplikačnej praxe sa zúčastňuje pri príprave a testovaní prototypov

strana 1 z 1
    • Programátor analytik - TD-IS,s.r.o.

      Programátor analytik - TD-IS,s.r.o.

      • 18.02.2019
      • ID: 20199765

      Pracovník bude zapojený do týmu vývojářů PLM/DMS systémů.

      Předpoklady:

      • znalost programování v C# / C++, případně Java
      • základní znalost databází (MS SQL, ORACLE)
      • znalost CAD (CAx) systémů je vítána
      • řidičský průkaz skupiny B
      • angličtina alespoň pasivně
      • pracoviště: Plzeň, Zlín, případně i jiná lokalita

      V případě pracoviště Plzeň je možný částečný úvazek, vhodné i pro studenta VŠ.

      Viac informácií»

    • DATRIA: Konštruktér plastikárskych dielov a technológií

      DATRIA: Konštruktér plastikárskych dielov a technológií

      • 12.12.2018
      • ID: 20189544

      Jsme česká rostoucí společnost a sháníme do našeho týmu konstruktéra.

      Co bude náplní Vaší práce?
      Po důkladném zaškolení budete pomocí software Solidworks zhotovovat konstrukční výkresy pro výrobu plastikářských dílů a strojů.
      Budete se spolupodílet na vývoji nových technologií.

      Co s námi získáte?
      Zajímavou práci
      Mzdu + bonus dle výkonnosti
      Počítač, telefon
      Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
      Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
      Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
      Pozice je vhodná pro absolventy.

      Co požadujeme?
      Technické vzdělání – obor strojírenství
      Znalost Solidworks výhodou
      Schopnost týmové i samostatné práce, technické myšlení se smyslem pro detail
      Flexibilitu

      Kontakt:

      a.vaclavkova@datria.cz

      +420 720 986 926

      Václavková Aneta

    • RESINEX: Technický a vývojový špecialista

      RESINEX: Technický a vývojový špecialista

      • 07.11.2018
      • ID: 20189437

      Uvažujete o novém kroce ve své kariéře? Chcete cestovat po CZ i po v Evropě a poznávat nové lidi a firmy? Máte opravdu nadšení pro plasty?

      Připojte se k společnosti RESINEX, největšímu evropskému distributoru plastů, na pozici Technical and Development Specialist.

      Měl byste mít minimálně 5 let zkušeností se vstřikováním různých typů plastů.

      Jste expert ve svém oboru a dokážete optimalizovat zpracovatelské parametry pro dosažení nejlepších vlastností výlisku.

      Na této pozici budete cestovat i do zahraničí a pravidelně konzultovat s technickými odděleními výrobců, proto je potřeba angličtina.

      Budete zodpovědný za technickou podporu nejdůležitějších projektů ve spolupráci se Sales managery a technickými odděleními výrobních závodů.

      Vaše ohodnocení a mzda bude odpovídat důležitosti vaší pozice u mezinárodní firmy a vašim schopnostem.

      Společnost RESINEX, součást skupiny RAVAGO, je předním evropským dodavatelem plastů a kaučuků s místními pobočkami a sklady ve všech evropských zemích. Portfolio RESINEX se skládá z více než 10 000 položek od komoditních plastů PE, PP, PS přes technické plasty ABS, PC, PC / ABS, PA6, PA66 až po speciální polymery jako POM, PBT, LCP, PPS, TPE, TPU, PMMA, PA12 , PA11 a další.

      Společnost RESINEX je oficiálním distributorem společností Dow Plastics, Trinseo, Braskem, Solvay, Celanese, DSM, LG Chem, Total, Altuglas, Arkema, a další.

      Jakub Hrdina

      jakub.hrdina@resinex.cz

      603 811076

      www.resinex.cz

    • Konštruktér

      Konštruktér

      • 23.07.2018
      • ID: 20188957

      Základné informácie o pracovnej pozícii
      Miesto práce:Bytča
      Druh pracovného pomeru:Hlavný pracovný pomer
      Ponúkaný plat:fix + odmeny na základe výsledkov

      Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
      - Konštruovanie v 3D softvéri
      - Vyvíjanie a navrhovanie kovových, alebo plastových komponentov podľa požiadaviek zákazníka
      - Spracovanie a tvorba konštrukčnej dokumentácie
      - Komunikácia so zákazníkom pri dolaďovaní konštrukčných detailov
      - Spracovanie návrhov na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii
      - Operatívne odstraňovanie konštrukčných nedostatkov
      - Tvorba montážnych postupov
      - Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

      Ponúkané výhody
      - Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
      - Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
      - Osobná podpora priameho vedenia
      - Neustály technický rozvoj
      - Notebook, mobilný telefón
      - Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast
      - Práca s modernými technológiami
      - Práca v príjemnom prostredí
      - Adekvátne finančné ohodnotenie
      - Firemné teambuildingy

      Informácie o výberovom konaní
      Výkon tejto pozície je náročný. Zvlášť v prípade, ak chceme výrobu od externých dodávateľov preniesť do vlastnej prevádzky. V tejto oblasti však už máme niekoľkoročné veľmi dobré skúsenosti. Výroba neustále expanduje, čo si aj vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity. To je hlavný dôvod, prečo sa vytvorila nová prevádzka a táto pozícia.
      Ak máte technické vedomosti z oblasti technológie spracovávania kovov a ste schopný prevziať zodpovednosť za špičkovú výrobu, kde by ste sa spoločne s vedením firmy spolupodieľali na dodávke kvalitných výrobkov pre zahraničných odberateľov, tak potom hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia a v prípade veľmi dobrých výsledkov aj možnosť kariérneho rastu. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame skúsenosti a kompetencie, práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a ponúkame neobmedzené možnosti s istou budúcnosťou. Akceptujeme hlavne tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli veľmi dobré výsledky.

      Základné požiadavky na kandidáta
      - Znalosť v CAD systéme podmienkou
      - Znalosť SolidWorks - výhodou
      - Technické myslenie
      - Samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok, organizáciu a precízne plnenie zverených úloh
      - Plnenie zverených úloh
      - Lojálnosť voči zamestnávateľovi
      - Kreatívne myslenie a orientácia na potreby zákazníka
      - Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

      Dodatočné požiadavky na kandidáta
      Požadované vzdelanie:
      - stredoškolské s maturitou
      - vysokoškolské I. stupňa
      - vysokoškolské II. stupňa

      Jazykové znalosti: aktívne - výhodou

      Počítačové znalosti:

      - základná znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
      - znalosť práce v CAD systéme
      - SolidWorks - výhodou

      Pozícia vhodná pre absolventa: nie

    • CHODOS CHODOV: strojný konštruktér

      CHODOS CHODOV: strojný konštruktér

      • 10.05.2018
      • ID: 20188787

      Jaká bude Vaše pozice a náplň práce:

      - vývojový strojní konstruktér v zavedené prosperující společnosti s vlastním výrobním programem
      - návrh a realizace konstrukce nových strojů v oblasti vyfukování a extruze plastů
      - provádění technických výpočtů konstrukčních dílců a částí strojů
      - zpracování kompletní konstrukční dokumentace – výrobní dokumentace
      - návrh komponentů pro dané stroje, jednání s dodavateli (poptávka, nabídka, technické parametry)
      - spolupráce s útvary technologie a výroby při zadání a realizaci výrobku
      - zpracování související dokumentace pro výrobek
      - Validace – ověřování plnění požadavků a parametrů zadání ve fázi zkoušek, ověřování prototypu a provozu u zákazníka

      Potřebné předpoklady:

      - VŠ strojní vzdělání v oboru konstrukce strojů, nebo chemických zařízení
      - znalost práce v 3D konstrukčním SW (Autodesk, Mechanical, Invertor)
      - základní znalost výrobních technologií
      - znalost legislativy a technických norem v oboru strojírenství
      - znalost základních materiálů pro strojírenství (značení, složení, mechanické vlastnosti)
      - základní znalosti tepelného a chemickotepelného zpracování kovů
      - základní znalosti materiálů zpracovávaných pro dané stroje (technologie vyfukování plastů)
      - znalost AJ nebo NJ výhodou
      - řidičský průkaz skupiny B
      - trestní bezúhonnost

      Co jsme pro Vás připravili:

      - zajímavou a samostatnou práci, ve které uplatníte a rozvinete své znalosti a schopnosti
      - práci pro stabilní prosperující společnost s více jak 135 let trvající tradicí, která masivně investuje do vlastního rozvoje
      - přímou spolupráci na vlastním výrobním programu s historií od roku 1965, jehož výsledkem je produkce výrobků pod značkou CHODOS
      - zajímavé mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a znalostí
      - poskytneme kompletní KNOW-HOW v oblasti vývoje vlastních výrobků
      - trvalou odbornou přípravu (vše potřebně Vás dokážeme naučit)
      - možnost profesního a platového růstu
      - množství zaměstnaneckých benefitů, mezi které patří: 7,5 hodinová pracovní doba, zvýhodněný mobilní tarif, stravenky, obědy za 32 Kč ve vlastní jídelně v areálu společnosti, 25 dní dovolené

      Ostatní informace:

      - termín nástupu dle dohody – možný ihned
      - pracoviště – areál společnosti CHODOS CHODOV s.r.o. v Chodově

      Víc informací »

    • SOLLAU: Strojný konštruktér

      SOLLAU: Strojný konštruktér

      • 14.03.2018
      • ID: 20188509

      POŽADAVKY:
      - strojní / technické vzdělání SŠ nebo VŠ
      - základní zkušenosti s konstrukcí strojů výhodou, možnost i pro absolventy
      - znalost práce v programech AutoCad, Autodesk Inventor, SolidWorks nebo ProEngineer
      - orientace ve výkresové dokumentaci

      NÁPLŇ PRÁCE:
      - práce v CAD programech
      - spolupráce při vývoji nových výrobků, příprava výkresové dokumentace pro výrobu

      NABÍZÍME:
      - odpovídající platové ohodnocení
      - motivační program, systém odměn
      - přístup k zajímavým technologiím
      - práce v mladém perspektivním týmu
      - další osobní rozvoj

      Místo výkonu práce: Hřivínův Újezd 212, 763 07

      Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na lauterbach@sollau.cz

    • Konštruktér jednoúčelových zariadení MAPRO SLOVAKIA, s.r.o.
    • Konstruktér dílů pro automobilový průmysl, PLASTIKA a.s. Kroměříž

      Konstruktér dílů pro automobilový průmysl, PLASTIKA a.s. Kroměříž

      • 10.11.2017
      • ID: 20178107

      Konstruktér dílů pro automobilový průmysl

      • Zpracování technické a výkresové dokumentace.
      • Kreativní práce v 3D prostředí.
      • Podílení se na nových projektech.
      • Navrhování konstrukčních řešení.
      • Cestování k zákazníkům.
      • Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru,
      • praxi na pozici konstruktér/designer,
      • znalost práce v Catii nebo Solidworks výhodou,
      • anglický jazyk alespoň za základní úrovni,
      • řidičský průkaz sk. B,
      • tvůrčí myšlení.

      Kontakt:

      Ing. Jana Laštovicová
      personální ředitelka
      lastovicova@plastika.cz
      +420 573 511 109

      Nabídky zaměstnání a volná pracovní místa ve firmě PLASTIKA a.s. Kroměříž »

Najbližšie výstavy