VÚHŽ a.s. - programátor

  • 18.10.2018
  • ID Inzerátu: 20189392

Pracovní náplň:
- Udržování stávajících aplikací v C++ a jejich rozšiřování
- Tvorba nových aplikací od návrhu řešení, tvorbu zdrojového kódu, odladění a testování aplikace, vytvoření dokumentace
- Zákaznická podpora

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- Znalost programování v C++ (praxe výhodou), Delphi
- Komunikativní úroveň AJ
- Kreativní myšlení a organizační schopnosti
- Schopnost samostatného řešení dané problematiky v týmu s ostatními odborníky
- Ochota cestovat

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivní práci po úspěšném zaškolení
- motivující platové ohodnocení
- zajímavou a tvůrčí práci
- další profesní rozvoj
- upotřebení a zdokonalení jazykových znalostí
- zaměstnanecké výhody, jako jsou např.
- týden dovolené navíc
- stravenky
- možnost bezúročné půjčky
- příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění

Bližší informace na kl. 229 nebo na spisakova@vuhz.cz

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát