VŠ stáž - administrátor projektov s anglickým jazykom - Branson Ultrasonics, a.s.

  • 27.11.2020
  • ID Inzerátu: 202012837

Miesto práce: Branson Ultrasonics, a.s., Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 4,5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- administrácia projektov (evidencia, príprava ponúk a podkladov, analýza nákladov)
- vhodné pre VŠ študenta s technickým zameraním

Zamestnanecké výhody, benefity:
- možnosť získať praktické skúsenosti v uvedenom odbore
- platená odborná stáž formou dohody o brigádnickej práci študenta
- po úspešnom absolvovaní stáže a ukončení štúdia možnosť zamestnať sa na hlavný pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní:
Uvedená pracovná stáž je obsadzovaná pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby (jozef.holoubek@emerson.com).
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním: študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore: technické zameranie

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- študent VŠ denného štúdia s technickým zameraním
- záujem o projektové riadenie a aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- pracovná stáž je vhodná pre študentov 4. alebo 5. ročníka uvedeného zamerania
- záujem a možnosť aspoň 2-3 dni týždenne vykonávať stáž vo firme

Kontaktná osoba: Jozef Holoubek

Tel.: +421 903 736 799
E-mail: jozef.holoubek@emerson.com

Zdroj: Profesia

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát