Technológ - SLER, s.r.o. Prešov

  • 12.08.2022
  • ID Inzerátu: 202215931

Náplň práce:

• Vypracovávanie technologických postupov výroby.
• Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
• Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
• Zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe.
• Zodpovednosť za vypracovanie progresívnej technológie z pohľadu strojného zariadenia, náradia a technologickej kooperácie
• Vybavovanie reklamácií na zmenu technológií
• Starostlivosť o zverené náradie
• Posudzuje oprávnenosť zmien pri zavádzaní nových technológií
• Spolupráca s výrobou

Požiadavky:
• VŠ 2.stupňa
• Prax min. 1 rok
• Znalosť AJ – uroveň B1 + B2
• Znalosť kresliacich programov AutoCAD, a pod.
• Technické myslenie, kreativita, komunikatívnosť, samostatnosť, iniciatíva

Druh PP:
• PP na dobu určitú – 12m
• Jednozmenka
• Zaškolenie našim pracovníkom

Ponukame:
• Mzda cca 1200 /mes.
• Osobné ohodnotenie
• Cestovný príspevok
• Jubilejné odmeny
• Ročný bonus
• Príspevok na stravu
• Práca v stabilnom kolektíve
• Firemné aktivity

Kontakt:
Mgr. Alexandra Lešková
alexandra.leskova@sler.sk
0907 145 763

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník