Procesný inžinier vstrekovania plastov - nové projekty - ZKW

  • 29.04.2020
  • ID Inzerátu: 202011638

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto práce: Topoľčany
Ponúkaný plat (brutto):1 500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných procesných inžinierov pre vstrekovanie plastov

PROCESNÝ INŽINIER PRE VSTREKOVANIE PLASTOV

- účasť na procese simultánneho inžinieringu
- spracovanie zákazníckych požiadaviek - technická dokumentácia
- plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu
- preskúmanie konceptov ohľadne procesne bezpečnej vyrobiteľnosti, výber zariadení, rozpis nákladov,
- starostlivosť o predsériovú výrobu, odovzdanie zariadení schopných sériovej výroby oddeleniu výroby
- analýza príčin a nájdenie riešenia problémov pri poruchách výroby
- vyhotovenie technických špecifikácií na zariadenia a výrobné prostriedky
- starostlivosť o sériovú výrobu / manažment zmien

Zamestnanecké výhody, benefity

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.
ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
- flexibilná pracovná doba
- podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- firemné akcie, teambuildingy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VŠ vzdelanie technického smeru (napr. v oblasti technológie výrobného procesu vstrekovania plastov, konštrukcie strojov a zariadení)
- aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- zodpovedajúce výrobno-technické znalosti
- technické myslenie
- samostatnosť, tímová práca

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radoslava Blehová
Tel.: +421945399007
E-mail: poslať životopis

Zdroj Profesia

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát