Predajca vstrekovacích strojov - ENGEL CZ s.r.o.

  • 14.03.2023
  • ID Inzerátu: 202316685

Přidej se k ENGEL týmu!

Společnost ENGEL CZ, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost rakouské firmy ENGEL Austria GmbH. Jsme světovou jedničkou na trhu ve výrobě vstřikovacích strojů, včetně automatizace. Našich 9 výrobních závodů se nachází v Evropě, Americe a Asii.  Dále máme 30 poboček a 60 zastoupení po celém světě.

Přidejte se k nám a staňte se členem týmu nadnárodní společnosti. Hledáme prodejce vstřikovacích strojů pro Pardubický kraj a kraj Vysočina a okolí na pozici prodejce junior.

PRODEJCE VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ
Náplň práce:
• převzetí stávajících zákazníků, jejich podpora (po důkladném zaškolení)
• aktivní akvizice nových zákazníků
• prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek a příprava obchodních smluv
• technická podpora k produktům
• úzká spolupráce s prodejcem automatizace v daném regionu
Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru
• technické znalosti v oblasti vstřikování výhodou
• znalost anglického jazyka na dobré úrovni slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
• výborné prodejní a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka a výsledek
• příjemné, reprezentativní vystupování
• znalost práce na PC
• ŘP sk. B
Nabízíme:
• příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru v zázemí stabilní rodinné společnosti
• týden dovolené nad rámec ZP
• odpovídající finanční ohodnocení, variabilní složku na základě dosažených výsledků
• home office
• služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
• možnost dalšího vzdělávání
• další zaměstnanecké benefity, jako např. MultiSport karta
Kontakt: ppa. Ing. Miloš Kmoníček, milos.kmonicek@engel.at, +420 602 643 253

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník