PEBAL: Operátor stroja na vyfukovanie plastov

  • 18.10.2018
  • ID Inzerátu: 20189389

Požadujeme:
· SŠ nebo SO vzdělání ( výhodou)
· zkušenosti s obsluhou stroje řízeného počítačem ( výhodou)
· ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
· zájem učit se a rozvíjet své znalosti
· zodpovědnost
· manuální zručnost

Náplň práce:
· obsluha a seřízení extruzních strojů řízených počítačem
· dodržování výrobních a technologických postupů
· obsluha dalších strojních zařízení ( chlazení, sila, sušička)

Nabízíme:
· praci na plný úvazek
· práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
· zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
· možnost osobního růstu a rozvoje
· firemní benefity: stravenky v hodnotě 80,- Kč, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměna, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits

Mzda: Nástupní mzda bez přesčasů podle obtížnosti
- Operátor stroje junior 148,- Kč / hod.
- Operátor stroje senior 168,- Kč / hod.
- Seřizovač stroje junior 190,- Kč / hod.
- Seřizovač stroje senior 202,- Kč / hod.
- Specialista extruze 218,- Kč / hod.
+placené příplatky za noční směnu, víkendy, svátky
+po zapracování, cca po 1 roce navýšení mzdy

V případě zájmu zašlete své životopisy na: prace@pebal.cz,
nebo volejte 777 758 860

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát