Operátor výroby plastových rúr - Plastika, a.s.

  • 22.06.2020
  • ID Inzerátu: 202011907

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

  • Obsluha strojov a zariadení na výrobu rúr, nie pásová výroba,
  • Obsluha VZV,
  • práca s bremenami nad 15 kg - práca je vhodnejšia pre mužov,
  • doplňovanie surovín do zásobníkov,
  • obsluha mostového žeriavu (zaškolíme),
  • 12 hod. zmeny (1.denná, 2.nočná, 3.voľno ...).

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

  • Práca v stabilnej spoločnosti,
  • plus k základnej zložke mzdy nočný príplatok
  • plus k základnej zložke mzdy dochádzková prémia a príplatok nefajčiar
  • možnosť profesijného a kariérneho rastu.
  • 12 hod. zmeny, denná, nočná, voľno,
  • práca cez víkend iba v rámci preplácaných nadčasov
  • po úspešnom zapracovaní možnosť predĺžiť zmluvu na neurčito

Pracovné podmienky

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

  • schopnosť učiť sa samostatne ovládať stroje a zariadenia
  • preukaz obsluhy VZV podmienkou
  • preukaz viazača bremien výhodou,
  • samostatnosť,
  • dobrý zdravotný stav,
  • manuálna zručnosť,
  • zmysel pre tímovú prácu.

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát