Nastavovač strojov plastikárskej výroby- FORM s.r.o.

  • 11.07.2019
  • ID Inzerátu: 201910354

Náplň práce:
vakuové lisování výrobků
výměna forem v tvarovacích lisech, úprava a údržba forem
seřízení a údržba výrobních strojů a zařízení
výroba přípravků, tvorba programů apod.

Požadujeme:
vzdělání strojírenského zaměření, praxe není podmínkou- vhodné i pro absolventy
čtení výkresové dokumentace
spolehlivý a zodpovědný přístup
manuální zručnost

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
zajímavé mzdové ohodnocení
práci ve dvousměnném provoze
závodní stravování hrazené zaměstnavatelem

Místo výkonu práce: výrobní závod Střelná 220

Vaše písemné nabídky s životopisem zašlete na e-mail : Ludmila.Rosnerova@form-composite.com, případně se hlaste telefonicky na čísle 571 447 575, nebo osobně na adrese firmy Střelná 220.

Více pracovních míst »

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát