IT technická podpora - Branson Ultrasonics, a.s.

  • 10.07.2020
  • ID Inzerátu: 202011989

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI:
- údržba hardwerového a softwerového vybavenia spoločnosti
- inštalácia nových zariadení
- správa PC, tlačiarní
- samostatné riešenie rutinných problémov koncových používateľov a poskytovanie technickej podpory pre koncových používateľov

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- každoročné ZVYŠOVANIE MZDY v apríli na základe Kolektívnej zmluvy
- 13. plat vo výške priemerne mzdy vyplatený v máji
- dochádzkový bonus do 600,-€ ročne
- ročný finančný príspevok na šport a relax
- pri nočnej zmene PRÍPLATOK 3,-€/hod. za každú odpracovanú hodinu
- finančný príspevok na rekreáciu a detské tábory v zmysle zákona
- 10 dní platená materská dovolenka pre OTCOV pri narodení dieťaťa
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom zabezpečený formou bezobjednávkového systému
- platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára
- platené voľno nad rámec Zákonníka práce (vlastná svadba, sťahovanie, darovanie krvi, nástup dieťaťa do 1. ročníka ZŠ a iné... )
- celofiremný teambuilding v Tatrách
- kurzy anglického jazyka
- ovocná desiata
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

VZDELANIE V ODBORE: IT, prípadne technické zameranie

JAZYKOVÉ ZNALOSTI: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

POČET ROKOV PRAXE: 1

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
- minimálne SŠ vzdelanie so zameraním na IT
- vynikajúce znalosti v oblasti software, hardware
- veľmi dobrá znalosť administrácie operačného systému Windows a kancelárskych balíkov Office
- skúsenosť s riešením komplexných technických problémov s PC
- štandardné znalosti kancelárskych programov
- anglicky jazyk - schopnosť dohovoriť sa

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby (jozef.holoubek@emerson.com).

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát