Hlavný konštruktér pre R&D projekty - ZKW Slovakia s.r.o.

  • 02.12.2020
  • ID Inzerátu: 202012851

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto práce: Topoľčany

Ponúkaný plat (brutto):

1 600 EUR/mesiac

finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše R&D centrum pre vývoj svetlometov a svetelných systémov je otvorené prijať nového kolegu na pozíciu Main Designer.

Vašou náplňou práce bude:

- Zabezpečenie konštrukcie zadných, hlavných a doplnkových svetlometov pre automotive zákazníkov - osobné automobily, motocykle, nákladné vozidlá

- Zodpovednosť za správnosť CAD dát z hľadiska procesov montáže, vstrekovania, pokovenia, nástrojov, nákladov

- Zodpovednosť za dizajn a dokumentáciu nových dielov, zostáv a prípravkov

- Komunikácia so zákazníkom a dodávateľom v rámci úloh vyplývajúcich z projektov

- Vývoj konceptov v spolupráci s projektovým tímom a zákazníkom s dôrazom na účelnosť a vyrobiteľnosť mechanických, optických a elektronických komponentov

- Spolupráca pri tvorbe DFMEA, PFMEA a analýze vyrobiteľnosti dielov a produktov

- Zodpovednosť za konštrukčné zadanie a koordináciu tímu konštruktérov pridelených na projekte

- Vyhotovenie CAD 3D modelov, zostáv a 2D výkresov

- Medzinárodná spolupráca pri vývoji produktov

Zamestnanecké výhody, benefity

ZKW ponúka inšpiratívne a kreatívne pracovné prostredie v R&D centre. Našim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami

- Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou

- Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu

- Príjemné pracovné prostredie

- 13. plat každoročne

- 14. plat po 5-tich odpracovaných rokoch – vernostný bonus

- Cafeteria systém benefitov (kino, wellness, kultúra,..)

- Flexibilná pracovná doba (piatky do 13tej)

- Interné aj externé školiace kurzy

- Firemné akcie, teambuildingy

UVEDENÁ MZDA JE TOU NAJNIŽŠOU ÚROVŇOU, OD KTOREJ SA BUDEME ODVÍJAŤ PRI PRÍPRAVE INDIVIDUÁLNEJ PRACOVNEJ PONUKY.

FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ JEHO SKÚSENOSTI A ZNALOSTI.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru

- Požadované preukázateľné seniorne skúsenosti v oblasti konštrukcie (ideálne plastov)

- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, nemecký jazyk výhodou

- Prehľad a znalosti z oblasti svetelnej techniky, simulácií a výrobných technológií

- Pokročilé CAD znalosti ideálne v CATIA V5

- Znalosti zákazníckych požiadaviek a štandardov v automotive segmente

- Skúsenosti v oblasti projektového riadenia/leadershipu

- Komunikatívnosť, osobnosť lídra, tímový duch, precíznosť

- Koncepčné technické myslenie

- Ochota cestovať na služobné cesty

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka

Tel.: +421908297924

E-mail: poslať životopis

Zdroj Profesia

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát