Externý technický predajca pre územie západnej Českej Republiky - KNARR

  • 03.07.2019
  • ID Inzerátu: 201910313

VAŠE ÚKOLY
Poradenství a péče o stávající a nové zákazníky
Vedení obchodních jednání a jednání o ceně
Akvizice nových zákazníků
Identifikace a rozvoj tržních příležitostí
Aktivní podpora odbytu a při veletrzích
Samostatné plánování a organizace termínů a služebních cest
Úzká spolupráce s příslušnými interními zaměstnanci

VAŠE KVALIFIKACE
Pracovní zkušenosti v oblasti výroby nástrojů a forem
Sebevědomé a kultivované vystupování při jednání se zákazníky
Výborné komunikační schopnosti
Schopnost samostatné, spolehlivé a dobře zorganizované práce
Znalost práce s aplikacemi MS Office, ideálně základní
zkušenost s prací s ERP systémy
Ochota cestovat
Čeština jako rodný jazyk
Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

CO VÁM NABÍZÍME
Stabilní, perspektivní místo ve středně velké rodinné firmě
Zajímavou, rozmanitou pracovní náplň
Moderní pracovní prostředí s možnostmi dalšího vzdělávání
Atraktivní odměnu dle odvedeného výkonu

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?
Prosím zašlete nám Vaše kompletní podklady pro výběrové řízení e-mailem nebo poštou na následující adresu:
KNARR Vertriebs GmbH, Human Resources, Gunterstraße 31, 95233 Helmbrechts, Germany
Telefon: +49 9252 9993-0, Fax: +49 9252 9993-399, E-Mail: hr@knarr.com

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát