Účtovníčka - EXIM - TECH, s.r.o.

  • 06.05.2020
  • ID Inzerátu: 202011658

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

  • Platové podmienky: od 450€ fix (skrátený úväzok) 850€ fix (plný úväzok) + výkonnostná zložka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kompletného účtovníctva spoločnosti:

- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr a kontrola formálnych náležitostí
- úhrady dodávateľských faktúr, sledovanie ich splatnosti
- evidencia a účtovanie pokladničných dokladov (výdavkové, príjmové operácie)
- evidencia vyúčtovania spotreby pohonných hmôt pre motorové vozidlá
- kontrola vyúčtovania cestovných príkazov
- evidencia a účtovanie ostatných účtovných dokladov
- evidencia majetku
- vedenie a spracovanie daňovej agendy spoločnosti (daňové priznania, DPH, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel)
- spracovanie mzdovej a časti personálnej agendy.

1. Vedenie pokladne
- účtovanie pokladne v účtovnom systéme WISP
- príprava uvedených dokladov a pokladničnej knihy na zaúčtovanie účtovníčke.

2. Dodávateľské faktúry
- príprava dodávateľských faktúr na zaúčtovanie účtovníčke:
- odkontrolovať formálne náležitosti faktúr
- faktúru odovzdať na vecnú kontrolu príslušným zamestnancom
- odkontrolovať príjemky s faktúrou, obstarávacie náklady na faktúre
- zapísať do knihy faktúr
- odovzdať na podpis výkonnému riaditeľovi spoločnosti
- kontrola splatnosti faktúr.

3. Odberateľské faktúry
- odkontrolovanie formálnych náležitosti faktúr
- sledovanie úhrad faktúr, vystavovanie a zasielanie upomienok.

4. Banka
- zabezpečenie styku s bankou - typovanie úhrad faktúr cez internetbanking
- sťahovanie výpisov z e-mailov a ich tlač a import do účtovného programu.

5. Majetok
- vedenie inventárnych kariet majetku
- zabezpečenie fyzickej inventúry majetku.

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaškolenie na firemný účtovný softvér.
Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru a neustále sa vzdelávať.
Byť zamestnancom firmy na vysokej úrovni.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme do svojho kolektívu šikovnú účtovníčku s praxou.
Hľadáme hlavnú účtovníčku alebo aj pomocnú účtovníčku.
Možnosť pracovať aj na živnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2020 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekomonické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme takého nového kolegu/kolegyňu, ktorý:
- stále na sebe pracuje a chce sa rozvíjať
- má dobrú komunikáciu
- rýchlo chápe a je samostatný
- rád pomáha druhým a má radosť zo života
- dodržuje etické pravidlá.

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát