Špecialista manažmentu nástrojov (vstrekovacie formy) - ZKW

  • 06.11.2020
  • ID Inzerátu: 202012719

Druh pracovného pomeru / Employment relationship: Full time
Mzda / Salary (Brutto): od 1500 (Eur/mes)
Miesto práce  / Place of work: Krušovce
Kontakt: Kristína Krátka, kristina.kratka@zkw.sk, +421908297924

Do rozširujúceho sa tímu na oddelení vývoja nástrojov - Tool engineeringu hľadáme nového kolegu/yňu. Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú príležitosť, kde môžete zúročiť Vaše skúsenosti z oblasti vstrekovacích nástrojov - foriem, pracovať s najmodernejšími technológiami a byť pri vývoji prémiových produktov.

Náplň práce  / Job description:
Hodnotenie a uvoľňovanie konceptov nástrojov (formy do vstrekolisov) v stanovených termínoch
• Zabezpečenie nástrojov a dielov predsérie podľa procesných inštrukcií
• Sledovanie, dodržiavanie a aktualizácia projektových termínov v predsériovej fáze a podľa objednávok na dodávateľov
• Nákladovo optimálne zabezpečenie a uvoľňovanie nástrojov
• Systematické riešenie problémov v rámci procesu uvoľňovania nástrojov
• Návrhy zmien a optimalizácia nástrojov
• Plánovanie a zadávanie požiadaviek od vzorkovania po uvoľňovanie nástrojov
• Vykonávanie občasných drobných opráv, údržby a analýzy nástrojov podľa potreby v zmysle bezpečnostných predpisov
• Komunikácia s dodávateľmi v rámci projektu
• Zabezpečenie dodržania špecifikácií podľa projektov a ZKW štandardu nástrojov

Požiadavky / Requirements:

• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
• Pokročilé znalosti technológie vstrekovania plastov PODMIENKOU
• Seniorne skúsenosti a preukázateľná prax na rovnakej/podobnej pozícii so vstrekovacími nástrojmi/ tool engineeringu PODMIENKOU
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
• Skúsenosti s konštrukciou a stavbou nástrojov
• Znalosť CATIA V5 výhodou
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne
• Komunikačné a prezentačné schopnosti

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:
ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie a rôzne finančné a nefinančné benefity:
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
• Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
• Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu
• Príjemné pracovné prostredie
• 13. plat každoročne
• 14. plat po 5-tich odpracovaných rokoch – vernostný bonus
• Cafeteria systém benefitov (kino, wellness, kultúra,..)
• Flexibilná pracovná doba (piatky do 13tej)
• Interné aj externé školiace kurzy
• Firemné akcie, teambuildingy

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou, od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej pracovnej ponuky. Finálna ponuka bude komunikovaná úspešnému kandidátovi a bude odrážať jeho skúsenosti a znalosti.

Kontakt: Kristína Krátka: kristina.kratka@zkw.sk, +421908297924

Kontakt:Andrea Krajčírová
E-Mail: andrea.krajcirova@zkw.sk
Tel.: 0902 939 860

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát