Šlechta - leštič

  • 18.10.2018
  • ID Inzerátu: 20189390

Náplň práce:
- Leštění forem na vstřikování plastů

Požadujeme:
- Vzdělání – minimálně ukončené SOU- strojírenský obor
- Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
- Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí
- Řidičský průkaz sk. B
- Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
- Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
- Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
- Trestní bezúhonnost
- Znalost NJ nebo AJ

Nabízíme :
- Samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí
- Nadstandardní finanční ohodnocení a 13.plat
- Každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků
- Dovolená navíc
- Jednosměnný provoz
- Benefity- příspěvek na penz. pojištění, jízdné, na stravování, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, letní team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě
- 10.000,- Kč odměna, když přivedete nového spolehlivého člena tea

Zájemci zasílejte svůj životopis na e-mail: podatelna@slechta.com paní Schimková, tel. 724 520 885 ,www.slechta.com, Šlechta a.s., Otín 418, J. Hradec 377 01

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát