Sprostredkovateľské činnosti

Pre zaregistrovaných užívateľov pridanie (2ks) ZDARMA! Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 používateľov portálu mesačne. Oslovte priamo odborníkov. Registrácia používateľa je zdarma.

strana 1 z 1

  • prepredaj granulátu v Číne

   Spolupráca : prepredaj granulátu v Číne

   • 29.10.2018
   • ID: 20189425

   Dobrý den, hledám nějaký kontakt / firmu, která přeprodává granulát v malém množství v Číně. Potřebuji do jisté čínské nástrojárny dostat cca 200 kg materiálu (3 typy). Nechci platit dopravu do Číny v řádu tisíců €. Hledám místního dodavatele granulátů na vzorování.

  • Zprostredkovanie nákupu a predaja strojov a zariadení

   Spolupráca : Zprostredkovanie nákupu a predaja strojov a zariadení

   • 24.07.2018
   • ID: 20187719

   Naše kancelář se zabývá zprostředkováním nákupu a prodeje starších strojů, zařízení i technologických linek. V případě zájmu o zprostředkování prodeje, nebo nákupu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


  • ARTISTIC - výzva na spoluprácu

   Spolupráca : ARTISTIC - výzva na spoluprácu

   • 01.12.2017
   • ID: 20178184

   Angažovanosť  mnohých podnikateľov  významne prispieva ku zachovaniu nehmotného kultúrneho a duchovného dedičova ako sú remeslá, profesné tradície, folklór, ľudové zvyky. Z uvedeného dôvodu sa organizácie  „t2i Technology Transfer & Innovation“- dcérska organizácia talianskej obchodnej komory, Slovenská obchodná a priemyselná komora, Krajská hospodárska komora České Budejovice a s ďalšími partnermi dohodli na spolupráci pre podporu zachovania nehmotného kultúrneho dedičstva a tradičných hodnôt ďalším generáciám.

    

   Tento zámer bude realizovaný pod názvom ARTISTIC a bude spájať aktérov, skupiny i organizácie pre pomoc miestnym aktivitám. Navzájom prepojí marketingové a finančné skupiny, ponúkne odborné školenia a vytvorí stále informačné body pre podporu regionálnych aktivít.

    

   V súčasnosti už prizývame do spolupráce jednotlivcov,  podnikateľov, nadácie i verejné inštitúcie s cieľom tvorby systému podpory regionálnym iniciatívam v oblasti remesiel, tradičných profesných a  technických zručností, ale i kultúrnych a duchovných tradícií.

    

   Viac informácií:  Ľubica Žovincová, Ján Václav;  Trenčianska regionálna komora SOPK; sopkrktn@sopk.sk, tel: 032-6523834

strana 1 z 1
 

Najbližšie výstavy